Wpis z mikrobloga

Tylko mnie randkowania wykańczają psychicznie? Wystarczy zauroczyć się w kimś (do czego dochodzi bardzo szybko) i już mi strasznie #!$%@?...
Normalny rollercoaster w mózgu, ona napisze sama - zajebisty humor, do końca dnia mega pewność siebie
Następnego dnia nie odpisuje od kilku godzin - dół, stres, brak motywacji żeby pozmywać głupie naczynia

Miałem już kilka dziewczyn i za każdym #!$%@? razem było tak samo. #!$%@? mózg. Trzeba było siedzieć w piwnicy... Mirki z #tfwnogf nie polecam nawet zaczynać, osiwieć idzie...
#zwiazki #feels
  • 42
@feels: Stawiam na problem z poczuciem własnej wartości. Gdybyś uważał się za fajnego, wartościowego faceta, który ma wiele do zaoferowania i mógłby zdobyć wiele dziewczyn, i gdybyś pamiętał że jak z tą nie wyjdzie to w każdej chwili znajdziesz lepszą, to Twoje myślenie byłoby czystsze od takiego zamartwiania się. Teraz pewnie gdy ona nie odpisuje to myślisz (nawet podświadomie) o tym że może znudziłeś się Jej, że może spędza czas z
@cysiutbg: Na pewno masz w tym trochę racji, o ile czuje się wartościowy psychicznie to fizycznie na tle większości wypadam blado. Robię co mogę ale ciągle mam wrażenie że moimi na prawdę grubymi staraniami dobijam dopiero do normalnego, typowego gościa gdzie taki normalny gość wystarczy że zrobią włosy, założą coś z H&M i już mnie przebija.

Jednak jeżeli mam dobry humor to potrafię wejść do klubu i bawić się cała noc
Normalny rollercoaster w mózgu, ona napisze sama - zajebisty humor, do końca dnia mega pewność siebie

Następnego dnia nie odpisuje od kilku godzin - dół, stres, brak motywacji żeby pozmywać głupie naczynia


@feels: @bombelaz protip zupełnie serio - kręcić z kilkoma równocześnie. jak jedna nie odpisuje, to zawsze druga poprawi humor. ale uwaga, chodzi mi tylko o KRĘCENIE, kiedy jeszcze nie ma się żadnych zobowiązań. po jakichś poważniejszych deklaracjach należy sobie
@feels Ja też tak miałem, związane to było z tym że pisałem tylko z jedną dziewczyną i miałem wrażenie że jeśli nie ona to już innej nie znajdę. Polecam zacząć pisać/spotykać się z kilkoma różowymi i wtedy takie coś przyjedzie. Już jakiś mirek wyżej o tym pisał.