Wpis z mikrobloga

  • 2017
Jest ledwie po ósmej, a już Mirko mi podniosło ciśnienie. W-----a mnie to, że z dawania kasy na #wosp robi się obowiązek i ocenia się innych przez pryzmat tego czy dali do puszki czy nie. Jakoś jest mnóstwo innych akcji charytatywnych ale tylko wokół tej jednej kręci się ta karuzela s----------a. I jeszcze te rakowe obrazki o tym że jak nie wrzuciłeś to podpisz deklarację że nie chcesz być leczony kupionym przez nich sprzętem. Jasne, to ja się dorzucę. Jak nie płaciłeś na fundację zajmującą się hospicjami, to zdychaj bez opieki! Jak nie płaciłeś na fundację brata Alberta, a na skutek nieprzewidzianego zrządzenia losu stracisz wszystko, to nie przychodź po zupę! Jak nie wysłałeś smsa fundacji Polsat, a twoje dziecko wymaga rehabilitacji na którą cię nie stać, to nie waż się zwrócić do nich po pomoc! A jak nie płaciłeś na domy dziecka i umrzesz, to niech twoje dziecko żyje na ulicy! I w ogóle płać na wszystkie akcje i zbiórki, bo jak nie zapłacisz a później skorzystasz to będzie czekać na ciebie miejsce w piekle między Hitlerem i Kim Jong Ilem. Ludzie, do cholery jasnej, będę chciał to dam, nie będę chciał to nie dam, ja wam do portfela nie zaglądam, wasze pieniądze, macie prawo robić z nimi co chcecie i nikomu nic do tego. Jest wiele szczytnych celów wartych wsparcia, wośp nie jest jedyny. Każdy pomaga jak chce. A jak nie chce, to ma do tego pełne prawo, bo wrzucanie do puszek Owsiaka nie jest niczym obowiązkiem! Zrozumcie to wreszcie! Chcecie zachęcić ludzi którzy nie dają? To zachęcajcie! A nie róbcie z nich obywateli drugiej kategorii, bo o ile wcześniej mogli się wahać, to teraz na pewno nie dadzą pieniędzy bo ich w----------e, a naklejka w kształcie serca będzie im się kojarzyć z bandą narcystycznych krzykaczy zamiast ze szczytnym celem. Tyle z mojej strony, polecam i pozdrawiam.
#oswiadczenie #owsiak #podludzie #bekazpodludzi #przemysleniazdupy
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic nie poradzę jeśli nie dociera do Ciebie prosta matematyka, a jedyne na czym opierasz swoje stanowisko to organoleptyczne doświadczenia.


@wjtk123: Rozpisałbym się troszeczkę ale szkoda mi czasu na wykopka, który jedyne swoje zderzenie z służbą zdrowia ma wtedy gdy mam zaprowadzi go na wizytę do pediatry. I tak jesteś nie do odratowania.
  • Odpowiedz
jak nie wrzuciłeś to podpisz deklarację że nie chcesz być leczony kupionym przez nich sprzętem


@humpf: tak pięknie zaorałeś tę "logikę", że każdy, kto to głosił i nie zmieni zdania po przeczytaniu tego, oficjalnie utraci RiGCz.
  • Odpowiedz
Bzdura, NFZ wydaje rocznie na zakupy sprzętu 5-6 miliardów złotych.


@wjtk123: Nie do szpitali. Refundują zakup sprzętu rehabilitacyjnego/ortopedycznego dla pacjentów (np. kulę czy wózek).
  • Odpowiedz
@wjtk123: Nie, nie idzie. NFZ nie kupuje sprzętu szpitalom - to tak jakby PZU kupowało sprzęt do warsztatów samochodowych, które naprawiają samochody z polisy ubezpieczeniowej.

Szpitale to są spółki, które są własnościami są najczęściej władze regionalne. NFZ nie daje im sprzętu za darmo.
  • Odpowiedz
@humpf: Hurr durr, jak świat stary, wykop, fejsbuk i wszystko z----------e tym bólem dupska ludzi, którzy nie chcą płacić, że nie chcą płacić.
Serio - jak ktoś nie chce zapłacić - to nie płaci. Nie ma obowiązku.
Te obrazki, których nawet nie umiem znaleźć są skierowane do tych, którzy WOŚP hejtują, a nawet i tego jest bardzo mało. Tak to gdzie nie spojrzysz w k---ę tekstów o tym jak to ktoś nie płaci o go w-----a nie wiadomo co.
Kwestia skali.
I co taki gównowpis daje oprócz tego, że zniechęca do akcji? Walczy z wyimaginowanym wrogiem, który go zmusza do płacenia?
Sorry, ale @nie_jem_grzybow miał absolutną rację, że tego nie czytał, bo wszystkie te wpisy są
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Jak nie wpłaciłeś na fundacje xyz podpisz oświadczenie ze nie chcesz korzystać z ich usług. XD a gdyby nie WOŚP to polskie państwo jest na tyle niedorozwinięte ze nie leczyło by własnych obywateli od których pobiera składki XD
  • Odpowiedz