Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Szefu: wiem ale chciałem sprostować moje stanowisko w razie czego, że nie jestem żadnym przeciwnikiem używania pasa. Jedyne czego nie lubię to TS w sprzęcie (bandaże, koszulki do wyciskania itp.).
@Szefu: no trochę tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@czehuziom: dzięki, a co do koszulki to jest z naszego "projektu po godzinach" StrengthCraft #strengthcraft - nie prowadzimy póki co oficjalnej sprzedaży ale co jakiś czas organizujemy konkurs gdzie są do zgarnięcia koszulki (zazwyzczaj info na FP oraz tutaj.

@chuckmls: a na co to komu potrzebne :D.
Po prostu rozśmieszyło mnie to że bez pasa to "prawidłowo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szefu: Bez pasa jest prawidłowo. MC i siady to podstawowe ćwiczenia na stabilizację i powinno się je ćwiczyć bez pasa. Pas pomaga, jeśli mamy zaległości w stabilizacji, a naszym celem powinno być naprawianie słabych ogniw i podnoszenie coraz to większych ciężarów.
@Szefu: Patrzę na wykresy i jaką masz tezę? Bo jeśli to ma być antyteza do tego, co napisałem, to coś słabo u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem.

Do tego dochodzi kluczowe zdanie

The first and most obvious limitation is that there haven’t been any long-term studies done


Osoba, która ćwiczy wiele lat, dźwiga konkretne ciężary i ma osiągnięcia - Seba Kot. Definitywnie nie jest on zwolennikiem omijania problemu poprzez zakładanie pasa,
Ile ja bym dał za siłownię ze sprzętem eleiko...


@furcio: Ile ja bym dał za siłownię z normalnym stojakiem pod siady (i żeby było ich więcej niż jeden), która by mnie nie chciała ruchać na 100zł miesięcznie. #wroclaw