Wpis z mikrobloga

wybrałem androida bo wolniej się starzeje. do tej pory mam ten sam telefon
kupiłem note II w czasach kiedy ajfoniarze kupoiwali iphone4s
znidził się i odstaje od współczesnych telefonów, ale 4rdzenie i 2gb ramu, duży ekran oled dają radę, apki tak bardzo działają
zaraz na jesieni apple zaprezentuje kolejny telefon pełen najnowszej technologi którą miałem lata temu
i znowu będą pokazywane kolejki stojące dwa dni przed sklepem i emocje jaki zajebisty telefon jest ten nowy ajfon
a ja jak ten burak chodzę od 5lat z tym samym telefonem i pewnie jeszcze pochodzę
  • Odpowiedz
@grzech_u: Eh?
Przecież iphony wcale nie są droższe, kosztują tyle co flagowce z androidami. Symbolem zamożności nie są od co najmniej kilku lat. Odpowiednikiem tańszych androidów są starsze iphony.
  • Odpowiedz
@Sleqqus: > wybrałem androida bo wolniej się starzeje

Mam iPhona 5, który w dniu premiery miał iOS6 (2012). Teraz mogę aktualizować do iOS10, to są 4 generacje systemu. Tak bardzo szybko się starzeje xD
  • Odpowiedz
@grzech_u: Idziesz ulicą. Nagle... PIERDUT! Patrzysz szybko za siebie, a tam katastrofa, matka z dwójką malutkich dzieci przygrzała samochodem prosto w słup! Podbiegasz szybko do wraku, widzisz, że dzieciom dzięki nowoczesnym fotelikom samochodowym nic się nie stało, jednakże matka jest ciężko ranna. Sprawdzasz czy jest przytomna, niestety brak reakcji, zauważasz, że na nodze z przeciętej tętnicy wypływa krew... W miarę swoich możliwości zakładasz prowizoryczną opaskę uciskową. Masz mało czasu, musisz wezwać pomoc zanim się wykrwawi. Na twoich rękach spoczywa teraz jej życie, to, czy ją uratujesz, zależy wyboru jakiego dokonałeś w przeszłości...

a) Wybrałeś iPhone
Wyciągasz telefon. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem opisywanym w gazetach.

b) Wybrałeś
  • Odpowiedz
ja powiem tak, głęboko w dupie mam czy ktoś ma iphone'a czy androida, żyjemy w czasach gdzie różnice w użytkowaniu codziennym między telefonami to kwestia przyzwyczajenia do telefonu/systemu.
Jednak widzę, że (zaznaczę - mam 21 lat) ludziom od%@^$&*@, kiedy zmieniają z telefonu XYZ na iphone'a.
Moja bliska znajoma jakiś czas temu kupiła sobie Iphone'a 6s plus, ona od tego telefonu praktycznie się nie odrywa. Zastanawiam czy nie kupić jej jakiegoś mocowania na
  • Odpowiedz
@syn_admina: mam w domu iphona 4 (już nawet nie S), nic mu nie dolega, działa jak złoto. Jedyny problem to brak wsparcia już ze strony producenta i siedzi na starszym systemie. Ale andki nawet flagowe i tak są wspierane krócej.. z rok?
  • Odpowiedz
@primusxoxo: bo w PL telefony kosztują 2 miesięczne pensje, to jak już się ktoś szarpnie to się chce nacieszyć i pochwalić. W UK nawet 12 latki biegają z iPhonami i samsungami edge i nikt nic sobie z tego nie robi, nawet same dzieciaki. Tu się to zrobiło normalne bo na telefon pracujesz jakieś 2 tygodnie a nie miesiące. A w abonamencie miesięcznym to już w ogóle są śmieszne pieniądze
  • Odpowiedz