Wpis z mikrobloga

S3 nadaje się co najwyżej do rzucania o ścianę


@kw401: ale to jest kompletna bzdura bo akurat S3 nadal bardzo dobrze sobie radzi, a wariant z 2GB RAM to w zasadzie nadal jest lepszy niż dowolny model Moto G które są znane i lubiane.
  • Odpowiedz
problemem androida jest ... samsung (reszcie producentów też należy dać w ryja) biorą androida, #!$%@?ą swoje gówniane apki, potem jeszcze często ścierwoapki od operatorów.


Ja akurat mam Motorolę z prawie czystym Androidem prosto od Google (jest tam może jedna dodatkowa apka od Motoroli, ale i tak jej nie używam), nie zauważyłem też, żeby TouchWiz dociążony apkami od Playa na Samsungu mojej mamy lagował, więc to chyba nie problem nakładki.

prosiłbym porównywać tę samą półkę cenową


@
  • Odpowiedz
@grzech_u: obecnie mam iPhone 6s, Windows phone 950xl i samsung S5. Ten ostatni uznaje do dziś za najlepszy. iPhone też ma wszystko czego potrzebuje ale ta legendarna niezawodność to jakiś żart. Najgorzej wypada Windows phone. Byłoby inaczej gdyby się trochę programiści przyłożyli a tak to jest jak jest.
  • Odpowiedz
@kw401: procesory to iphony mają od nasa (serio). Wyniki w benchmarkach iphonów nieraz potrafią upokorzyć samsungi itd. A że na andkach jest wincyj rdzeniuf? amd też ma (lub miało) wincyj rdzeniuf, i jakoś to ich nie ratuje.
  • Odpowiedz
@Xardin: Dla mnie wyniki w benchmarkach to tak samo miarodajny wskaźnik, jak parametry podane w katalogu - najważniejsze są ogólne wrażenia z użytkowania. To, że w iPhone'ach są mocne procesory to jedno - inna sprawa, że iOS potrafi nawet z teoretycznie słabszego sprzętu wycisnąć maksimum możliwości. Android ma spieprzone zarządzanie pamięcią - zamulałby nawet na urządzeniu o parametrach odpowiadających PC, który ciągnie Wiedźmina na ultra detalach ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@kw401: ale on NIE JEST słabszy. Często jest mocniejszy. Dopiero sgs7 EDGE przebiło procka ip6s. Zwykły nie potrafił. Benchmarki to najlepsze co mamy, i to raczej samsung ma sfałszowany do góry wynik bo ma więcej rdzeni, co jest raczej negatywne.
  • Odpowiedz
@kw401 dodatkową rzeczą za jaką ich szanuje to energooszczędność tego procka, jedzie więcej niż samsung na baterii mimo iż ona sama to bodaj 945 mah
  • Odpowiedz