Wpis z mikrobloga

Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku według Mirko.

Zasady:
1. Każdy w komentarzu oddaje maksymalnie 3 głosy: pierwsze, drugie i trzecie miejsce, które punktowane są odpowiednio 10 pkt., 5 pkt i 2 pkt.
2. Głosowanie dotyczy filmów, które w 2016 roku miały swoją premierę w polskich kinach.
3. Pod głosami można dodać komentarz, uzasadnienie, ale nie jest to obowiązkowe. Jednak dzięki temu prezentacja wyników może być ciekawsza.
4. Koniec głosowania w czwartek o 23.00, prezentacja wyników w piątek.
6. Zachęcam do plusowania wpisu, bo jak więcej osób go zauważy, to będzie więcej głosów, a wtedy będzie miało to wszystko większy sens.
5. Wręczenie nagrody za "Film roku według Mirko" do ustalenia, bo trzeba będzie zgrać terminarz z hollywoodzkimi gwiazdami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmy #kino #wykop #wykopwybiera #paranafilm
Pobierz Paranafilm - Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku według Mirko.

Zasady:
1. Każdy w...
źródło: comment_D5fKeiDLsE14tH7KA2MjdHMSup9umLRS.jpg
  • 465
1. Zwierzogród
2. Sausage Party
3. Legion Samobójców

Są to jedyne filmy wydane w 2016 roku, które miałem okazje oglądać. Gdybym obejrzał chociaż o jeden więcej, ta lista mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. :)
@Msky85 co? Nie no, szczerze mówiąc to niewiele mnie obchodzi to głosowanie, ale co takiego napisałem, że uznałes to za arogancję? To że nazwałem kilka gownianych filmów zrobionych dla najgłupszej części społeczeństwa gownianymi? To moja opinia, o filmach, które widziałem. Nie wiem w czym tkwi arogancja
@devs To, że podałeś 7 tytułów w dwóch zestawieniach, bo tak bardzo chciałeś pokazać, jaki z Ciebie koneser filmów. A zestaw 'gównianych' filmów, tylko utwierdza w tym przekonaniu, żeś arogancki. Wyraźnie zostało napisane, że 3 najlepsze tytuły z ewentualnym uzasadnieniem wyboru, ale Ty to Ty, 'jeszcze będą mi tu jakieś zasady dyktować?'
@Msky85: Nie da się nie zrobić rozróżnienia, jeśli ranking ma być cokolwiek wart...
Jak opa to interesuję, to niech weźmie te pierwsze trzy zagraniczne, a jak nie, to niech nie bierze w ogóle. Tak sobie napisałem, które filmy mi się podobały w tym roku, a które nie, a #!$%@? kmiot musiał się do czegoś doczepić jak zwykle i to jeszcze arogancko pisze innym osobom o ich rzekomej arogancji. xd
@grzejnik_pokojowy: Ale Mirek któremu odpowiadałem sugerował że to film z 2015 roku i że nie można na niego głosować. W sumie miał rację ale premiera w polskich kinach miała miejsce w 2016 więc według zasad napisanych przez OPa ten film bierze udział w tym plebiscycie.