Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają auto przy dystrybutorze i spokojnym krokiem idą sobie zapłacić.

To prawie tak #!$%@?ący nawyk jak szeryfowanie na drodze i przejaw tej samej "mentalności kolejkowej". Kierowcy kretyni nie mogą zrozumieć, że przestawienie auta o 5 metrów do przodu nie spowoduje oskarżenia o kradzież paliwa, a dzięki temu następny samochód będzie mógł spokojnie rozpocząć tankowanie.

Ale nie, #!$%@?, po co myśleć jak boli? Lepiej zostawić i niech ten głupi #!$%@? z tyłu stoi. He he he, debil, mógł ustawić się pod innym dystrybutorem, a tak niech stoi i czeka aż szlachta zapłaci.

#!$%@? jełopstwo za każdym #!$%@? razem, ale większość idiotów po prostu nie może tego zrozumieć.

#motoryzacja #kierowcy #polskiedrogi #szeryfdrogowy #polska
skylynx - Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają a...

źródło: comment_ZufXdloUQWNUAnTXLjtu8QClf5zMg7eo.jpg

Pobierz
  • 181
#!$%@? jełopstwo za każdym #!$%@? razem, ale większość idiotów po prostu nie może tego zrozumieć.


@skylynx: No ja właśnie też. Na każdej stacji w Polsce kręcę karczemne awantury, a jak się trafi lepszy cwaniak i nie rozumie co mu się mówi to podchodzę i podnoszę jego furę do góry i przestawiam te 5 metrów do przodu żeby się nauczył #!$%@?. Tak właśnie śniąc co noc robię porządek na wszystkich stacjach w
@Bocznybolec: @yourij: Zależy od sytuacji. Ostatnio facet tankował benzynę, ja za nim stałem po gaz (na stacjach z reguły jest tylko jeden dystrybutor gazu, więc musiałem za nim stać) i niestety przez to że łaskawie nie podjechał zabrakło mi 1 metra, aby zatankować gaz i musiałem czekać 10 minut, aż Pan odczeka swoje w kolejce do kasy a potem łaskawie zapłaci i wróci.
Zresztą odblokowywany dystrybutor jest w momencie zapłacenia,
@skylynx: prosta sprawa. Na większości sieciowych stacji dystrybutor blokuje się po zatankowaniu do czasu zapłaty. Jak kasjer wydrukuje paragon to dystrybutor się zwalnia. W przypadku luźno stojących stanowisk z LPG to kwestia po prostu tego że nie są podpięte do tego systemu. Nie spotkałem się systemem podwójnego tankowania ale wbij sobie do głowy że twoje odjeżdżanie to kłopot dla obsługi. Przykładowa sytuacja - ktoś tankuje przed tobą ale idzie do kibla
skąd wytrzasnąłeś bzdurę o częstszym tankowaniu?


@skylynx: z różnicy w pojemności zbiornika gazu i baku na benzynę, zdarza się tak. U mnie gazu starcza na ~300km a benzyny na ~450

swoją drogą dzięki za plusy z pierwszego komentarza, nie sądziłem wczoraj, że się z takiego zwykłego posta taka burza rozpęta. Jak tyś to zrobił xD ?
@skylynx: u mnie w mieście trzy orleny i gaz jest blokowany dopóki poprzedni klient nie uiści opłaty. Można było tankować gazu w opór jak placowy numerki rozdawał ;) Ale to też do czasu jak wyszło, że więcej numerków rozdanych niż zdanych na stacji xD
@Vittu Miałem okazję stać trochę za taką kasą w poprzednie wakacje i możesz odblokować dystrybutor i liczy to jako jakby dystrybutor nr 5.1
Nie zmienia to faktu że żal opa nijak się ma do dużych stacji, ale często zdarzało się że ktoś podchodził mówił "z trójki" kładł na blat stówę i obracał się na pięcie więc transakcja trwała 5 sekund.
@yourij: W czuły punkt uderzyłem. To jak cios karate w splot nerwowy - niby nic, a trafiony pozamiatany.

Już właściwie nie ma z kim tu dyskutować, bo zrobił się ściek i wyzywanie od debili. Ale przynajmniej teraz wiem skąd to natężenie pacaństwa i kolejki na stacjach. Aż tylu gamoni myśli, że musi być stanie, bo inaczej się nie da.