Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają auto przy dystrybutorze i spokojnym krokiem idą sobie zapłacić.

To prawie tak #!$%@?ący nawyk jak szeryfowanie na drodze i przejaw tej samej "mentalności kolejkowej". Kierowcy kretyni nie mogą zrozumieć, że przestawienie auta o 5 metrów do przodu nie spowoduje oskarżenia o kradzież paliwa, a dzięki temu następny samochód będzie mógł spokojnie rozpocząć tankowanie.

Ale nie, #!$%@?, po co myśleć jak boli? Lepiej zostawić i niech ten głupi #!$%@? z tyłu stoi. He he he, debil, mógł ustawić się pod innym dystrybutorem, a tak niech stoi i czeka aż szlachta zapłaci.

#!$%@? jełopstwo za każdym #!$%@? razem, ale większość idiotów po prostu nie może tego zrozumieć.

#motoryzacja #kierowcy #polskiedrogi #szeryfdrogowy #polska
skylynx - Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają a...

źródło: comment_ZufXdloUQWNUAnTXLjtu8QClf5zMg7eo.jpg

Pobierz
  • 181
@skylynx: Jest coś gorszego, ameba która pójdzie na stację... zrobi zakupy, zamówi kawę i hot-doga, a następnie przypomni sobie po co tak naprawdę tutaj przyszedł.
@skylynx: #!$%@? bo jak poczekasz dodatkowe dwie minuty na stacji to chyba świat się skończy. W kolejkach w sklepie pewnie też stajesz zaraz za osobą i delikatnie ją popychasz do przodu żeby szybciej przy kasie być.
@skylynx: @bramborak @yourij @Bocznybolec: nie zawsze jest blokowany. Kiedyś nie chciałem być tym burakiem z wpisu co blokuje dystrybutor, więc odjechałem 5 metrów dalej. Miałem zatankowane za 250 PLN. Za mną od razu podjechał dostawczak. Jak doszedłem do kasy, okazało się że do zapłaty jest 600 PLN. Gość z dostawczaka lał na moje konto. Oczywiście była awantura, ten z dostawczaka nie wiedział za ile wlał i stwierdził ze na pewno
@skylynx: nie wiem do jakich w koncu doszliscie wnioskow, ale kazdy ma po trochu rację.
Nowoczesne dystrybutory gazu które może obsługiwać klient są cześto tak zrobione że można tankować jak jeszcze poprzedni nie zapłacił, ale w starych to nie jest możliwe.
Jeśli chodzi o benzyne i diesel, nie spotkałem się z takimi dystrybutorami gdzie można tankować jak jeszcze poprzedni nie zapłacił.

PS. Kręcisz dobrą gównoburzę, jak zobaczyłeś że każdy Cie ciśnie,
@skylynx: Jak kilka lat temu kupiłem swoje pierwsze auto i pierwszy raz tankowałem to chciałem być cool - odjechałem spod dystrybutora i dopiero potem poszedłem do kasy zapłacić.

Dostałem #!$%@? od kasjera, żeby nigdy nie odjeżdżać spod dystrybutora, bo dopóki nie zapłacę to będzie zablokowany. A ktoś podjedzie i będzie się zastanawiał czemu nie może zatankować i będzie zawracał dupę obsłudze, że dystrybutor zepsuty.