Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają auto przy dystrybutorze i spokojnym krokiem idą sobie zapłacić.

To prawie tak #!$%@?ący nawyk jak szeryfowanie na drodze i przejaw tej samej "mentalności kolejkowej". Kierowcy kretyni nie mogą zrozumieć, że przestawienie auta o 5 metrów do przodu nie spowoduje oskarżenia o kradzież paliwa, a dzięki temu następny samochód będzie mógł spokojnie rozpocząć tankowanie.

Ale nie, #!$%@?, po co myśleć jak boli? Lepiej zostawić i niech ten głupi #!$%@? z tyłu stoi. He he he, debil, mógł ustawić się pod innym dystrybutorem, a tak niech stoi i czeka aż szlachta zapłaci.

#!$%@? jełopstwo za każdym #!$%@? razem, ale większość idiotów po prostu nie może tego zrozumieć.

#motoryzacja #kierowcy #polskiedrogi #szeryfdrogowy #polska
skylynx - Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają a...

źródło: comment_ZufXdloUQWNUAnTXLjtu8QClf5zMg7eo.jpg

Pobierz
  • 181
@skylynx: jest jeszcze jedna rzecz. Jak tankowałam na fakturę i na fakturze był wpisywany nr rejestracyjny to kasjer zawsze sprawdzał na kamerce czy samochód z tym numerem stoi rzeczywiście pod tym dystrybutorem za który płace. Nie mogłam odjechać jeśli brałam fakturę za paliwo. Na dużych stacjach oczywiście takie formalności.
@skylynx pomijając blokowanie dystrybutorów, kiedyś tym tokiem myślenia odjechałam o te 5 metrów i dostałam upomnienie przy kasie, że tak absolutnie nie wolno, i można odjechać dopiero po uiszczeniu opłaty. Jakiś shell czy bp to było. Nie żadna gównostacja.
@skylynx: Czyli mam zatankować, odpalić silnik żeby ci podjechać te 5 metrów, potem zgasić żeby zapłacić i znów odpalić żeby odjechać ze stacji? Bo chyba nie będę zostawiał auta na włączonym silniku i ryzykował że ktoś mi je zakosi.
Przepraszam koleżko, ale szkoda mi akumulator męczyć specjalnie po to żebyś ty mógł tą minutę szybciej zatankować. Polecam sobie melisy zaparzyć przed wyjazdem jeśli aż tak cię wkurza czekanie.
@skylynx: zyskujesz 30 sekund, które potem tracisz na czekaniu by ustapic pierwszeństwa wyjeżdżając ze stacji. Tyle wygrać.

Gdybyś mi zwrócił uwagę na coś takiego to chyba tylko bym spojrzał jak na niepowaznego , może powiedział "paczcie, psychiczny" #pdk i poszedł do kasy.

Ach, jak dobrze być spokojnym człowiekiem i nie czepiać się pierdół. Jednak się lubię.