Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają auto przy dystrybutorze i spokojnym krokiem idą sobie zapłacić.

To prawie tak #!$%@?ący nawyk jak szeryfowanie na drodze i przejaw tej samej "mentalności kolejkowej". Kierowcy kretyni nie mogą zrozumieć, że przestawienie auta o 5 metrów do przodu nie spowoduje oskarżenia o kradzież paliwa, a dzięki temu następny samochód będzie mógł spokojnie rozpocząć tankowanie.

Ale nie, #!$%@?, po co myśleć jak boli? Lepiej zostawić i niech ten głupi #!$%@? z tyłu stoi. He he he, debil, mógł ustawić się pod innym dystrybutorem, a tak niech stoi i czeka aż szlachta zapłaci.

#!$%@? jełopstwo za każdym #!$%@? razem, ale większość idiotów po prostu nie może tego zrozumieć.

#motoryzacja #kierowcy #polskiedrogi #szeryfdrogowy #polska
skylynx - Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają a...

źródło: comment_ZufXdloUQWNUAnTXLjtu8QClf5zMg7eo.jpg

Pobierz
  • 181
4. Za przeproszeniem gówno prawda

5. O ile jeszcze masz rację, że gaz się wolno leje, to zdradź mi - skąd wytrzasnąłeś bzdurę o częstszym tankowaniu? Dobrze zrobiona instalacja LPG powinna brać o 10% więcej gazu niż benzyny.


@skylynx: - Prawda, mieszkam tu większość życia i zamknj paszczę. Nie troluj bo serio to bezsens.

- Sam sobie w tym zdaniu zaprzeczyłeś. Mniejsze butle z reguły (32-37 litrów w kole) to częstsze
@Bocznybolec: @yourij: Nie mniej jednak jeśli klient kupuje kawę, hot-doga etc. to zostaje rozliczony, dystrybutor jest odblokowywany, więc zanim klient doczeka się swojego żarcia i odjedzie, można by już swobodnie zatankować.

Nawet w sytuacji, gdy nie kupuje żarcia a odjedzie, to nie czekasz tylko podjeżdżasz pod dystrybutor, otwierasz sobie wlew w tym czasie klient jest rozliczony, dystrybutor odblokowany i tankujesz.

Dorabiałem na stacji gdy się jeszcze uczyłem i znacznie szybciej
@skylynx a moze ja mam zuzywac podzespoly typu swiece, rozrusznik, akumulator bo jakis idiota wylicza kazde sekundy swojego zycia i dostaje padaczki jak postoi 2 min? Jak idziesz srac to gacie w biegu zdejmujesz? Skad sie biora tacy oswieceni ludzie, #!$%@?
@skylynx Ja #!$%@?ę typie ake sie nagrzałeś. Tankujesz na gównostacji Tesco a mówisz, że wypok leje na gówno orlenach, bp i shellu. Lejesz jakiś gównogaz u janusza pod kioskiem ze szlaucha co to wyczuł biznes jak kupi butlę gazu turystycznego w decathlonie i będzie sprzedawał za 1.20 litr. Pracowałem na tym Twoim gównoshellu i gównobp i nie da się zalaç dopóki ktoś nie zapłaci. Rozumiem, że Twój czas jest cenniejszy niż podtlenek
Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci,

@Gordobalb: Chłopak, ale zbastuj z obrażaniem innych.


Jestes #!$%@? kretynem i tyle w temacie :) Przesiadz sie do mpk jak nerwy nie pozwalaja wysiedziec na dupie przez jedną minute.