Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają auto przy dystrybutorze i spokojnym krokiem idą sobie zapłacić.

To prawie tak #!$%@?ący nawyk jak szeryfowanie na drodze i przejaw tej samej "mentalności kolejkowej". Kierowcy kretyni nie mogą zrozumieć, że przestawienie auta o 5 metrów do przodu nie spowoduje oskarżenia o kradzież paliwa, a dzięki temu następny samochód będzie mógł spokojnie rozpocząć tankowanie.

Ale nie, #!$%@?, po co myśleć jak boli? Lepiej zostawić i niech ten głupi #!$%@? z tyłu stoi. He he he, debil, mógł ustawić się pod innym dystrybutorem, a tak niech stoi i czeka aż szlachta zapłaci.

#!$%@? jełopstwo za każdym #!$%@? razem, ale większość idiotów po prostu nie może tego zrozumieć.

#motoryzacja #kierowcy #polskiedrogi #szeryfdrogowy #polska
skylynx - Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają a...

źródło: comment_ZufXdloUQWNUAnTXLjtu8QClf5zMg7eo.jpg

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
@skylynx: przecież dystrybutor i tak się blokuje i #!$%@? zatankujesz. Później stoi taki i "o matko bosko czemu nie tankujooooo przecież nikogo nie ma :OO". I co cię zbawi 20 sekund jak i tak nie zatankujesz?
  • Odpowiedz
@skylynx: Miałem napisać, że jeszcze parę lat temu dystrybutory były blokowane do czasu zapłaty, teraz to już chyba sytuacje marginalne.
W sumie nie każdy ma obowiązek znać się na technologii dystrybutorów na stacji.

  • Odpowiedz
  • 190
@skylynx Powiedz, że Ci trochę chociaż głupio uderz się w pierś i weź to na klatę stary. Niestety na każdej stacji zablokowany jest dystrybutor i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@piekuo: 20 sekund? Dojście do kasy, wyciągnięcie karty, przeklikanie się przez terminal. Czasami to bywa z minuta lekko. A na niektórych stacjach dystrybutory z gazem są oddalone od budynku z kasami.
  • Odpowiedz
Ja jebię... Dystrybutory normalnie tankują u Pieprzyka, na Tesco, na Auchan, na LukOil i na Orlenie. Urwaliście się z poprzedniej epoki?
  • Odpowiedz
@ufo99: @skylynx: To w jaki sposób kasjer rozróżnia tankowanie np 3 różnych osób z dystrybutora nr 5 jeżeli wszyscy tankowali ON i wszyscy czekają w kolejce?
Nie wiem, może Warszawa czy Łódź to gównomiasta i Orlen to gównostacja ale zawsze mi się dystrybutor blokował.
  • Odpowiedz
@Vittu: Nigdy nie tankowałem ropy, więc nie wiem jak to jest z dieslem. Gaz (który tankuję najczęściej) odpala się od razu po zakończeniu tankowania i ponownym podłączeniu pistoletu. Benzyna na większości stacji też.
  • Odpowiedz
@Vittu: Mnie już parę razy pytali ile litrów, albo za ile. Raz się też zdarzyło, że żona zapłaciła za faceta przede mną i trzeba było to odkręcać. Poza tym realnie - raczej marna szansa, żeby 2 osoby zatankowały zanim zapłacisz, nawet jak ludzie biorą hotdogi czy inny badziew, to kasjerzy sobie radzą.
  • Odpowiedz
@skylynx: kiedys jakis pajac stanal sobie na lpg zatankowal i poszedl w #!$%@? zrec hotdogi, wysrac sie i #!$%@? wie co jeszcze, a niestety na stacjach jest z reguły 1 dystrybutor na lpg, #!$%@? goscia jak wrocil strasznie, mogl przestawic swojego zloma zanim zniknie na kilkanascie min
  • Odpowiedz