Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają auto przy dystrybutorze i spokojnym krokiem idą sobie zapłacić.

To prawie tak #!$%@?ący nawyk jak szeryfowanie na drodze i przejaw tej samej "mentalności kolejkowej". Kierowcy kretyni nie mogą zrozumieć, że przestawienie auta o 5 metrów do przodu nie spowoduje oskarżenia o kradzież paliwa, a dzięki temu następny samochód będzie mógł spokojnie rozpocząć tankowanie.

Ale nie, #!$%@?, po co myśleć jak boli? Lepiej zostawić i niech ten głupi #!$%@? z tyłu stoi. He he he, debil, mógł ustawić się pod innym dystrybutorem, a tak niech stoi i czeka aż szlachta zapłaci.

#!$%@? jełopstwo za każdym #!$%@? razem, ale większość idiotów po prostu nie może tego zrozumieć.

#motoryzacja #kierowcy #polskiedrogi #szeryfdrogowy #polska
skylynx - Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają a...

źródło: comment_ZufXdloUQWNUAnTXLjtu8QClf5zMg7eo.jpg

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skylynx: sa gorsze nawyki - np. paniusia podjezdza na myjnie, blokuje wjazd, pozniej spokojnym krokiem idzie kupic zeton/kase.
inny: stacja benzynowa blisko osiedla, 1 w nocy, grupka mlodych przyjezdzaja, otwiera drzwi od golfa i wlacza glosna muzyke.

Czesc ludzi sie zachowuje jakby byli sami na planecie.
  • Odpowiedz
Ale nie, #!$%@?, po co myśleć jak boli? Lepiej zostawić i niech ten głupi #!$%@? z tyłu stoi. He he he, debil, mógł ustawić się pod innym dystrybutorem, a tak niech stoi i czeka aż szlachta zapłaci.


@skylynx: większość kierowców nie wie, że im nie "zniknie" to co zatankowali i będą mogli spokojnie zapłacić. Co niewiedza ma wspólnego z myśleniem ? Zawodowi kierowcy jakim pewnie jesteś wiedzą o tym bo
  • Odpowiedz
bo zrobił się ściek i wyzywanie od debili.


@skylynx: to jest wypok :)
a swoją drogą to faktycznie mi się teraz skojarzyło, że podjechałem kiedyś pod pusty dystrybutor, który ktoś wg Twojej metody wcześniej zwolnił zanim poszedł zapłacić. No i potem mieliśmy problem, kto za ile zatankował.
Czwarta rano na A4 w pobliżu granicy czyli 90% kierowców to ludzie po 5-10 godzinach jazdy marzący o tym, żeby za te parę
  • Odpowiedz
@yourij: Mi się coś podobnego zdarzyło na stacji LukOil. Przyszedł kierownik, zapytał mnie i kierowcę przede mną ile litrów mniej więcej zatankowaliśmy i zapłaciliśmy dokładnie tyle, ile deklarowaliśmy. Problem rozwiązany.
  • Odpowiedz
@yourij: Nie mam pretensji do świata, tylko do konkretnej grupy osłów tworzących problem, który można w prosty sposób wyeliminować. Nie twierdzę nawet, że to najbardziej #!$%@?ąca rzecz na świecie, bo tak nie jest. To jest taki mały detal, którego większość ludzi nie zauważa, a mnie konkretnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@yourij: Tak, zacznę od tego, a potem przejmę Jerozolimę.

Nie, po prostu wylałem swoje gorzkie żale na wypoku. Przy okazji okazało się, że wywołałem u mireczków konkretny ból dupy. Mam wrażenie, że niektórych ubodło to bardziej niż mnie #!$%@? stanie pod dystrybutorem. Nie daj nikomu Panie Boże żeby mu się życie zawaliło.

@instinCtoriginal: Jaki błąd? To, że mam inne zdanie niż ileś tam osób nie oznacza, że jestem
  • Odpowiedz
Naprawdę #!$%@?ą mnie idioci, którzy po zakończeniu tankowania zostawiają auto przy dystrybutorze i spokojnym krokiem idą sobie zapłacić.


@skylynx: bo na 99% stacji i tak nie zatankujesz póki on nie zapłaci - nie dotyczy niektórych stacji marketowych ze szlabanami.
Mnie rozwalił jeden palant, co zatankował, po chwili patrzę że odjeżdża. OK, podjeżdżam i chcę tankować... takiego. Nic. Pytam się czy coś nie tak, a tu się okazuje że debil podjechał
  • Odpowiedz
@skylynx: no ok ale oszczędzisz trochę czasu jeżeli osoba przed tobą przestawi samochód. W tym momencie ktoś staje w kolejce za tobą i ty, chcąc być miły, przestawiasz samochód do przodu, żeby ten ktoś z tyłu mógł zatankować. W tym momencie tracisz dokładnie tyle samo czasu ile zaoszczędziłeś rozpoczynając wcześniej tankować. Czy to ma sens?
  • Odpowiedz
5. O ile jeszcze masz rację, że gaz się wolno leje, to zdradź mi - skąd wytrzasnąłeś bzdurę o częstszym tankowaniu? Dobrze zrobiona instalacja LPG powinna brać o 10% więcej gazu niż benzyny.


@skylynx: właśnie napisałeś, że instalacja gazowa żre więcej o 10 procent, jednocześnie zaprzeczając, ze trzeba częściej tankować.
Fuck logic.
  • Odpowiedz
@Doman_60:

nie będę wsiadał do auta, odpalał, ruszał do przodu, gasił, wysiadał, skoro mogę pójść zapłacić i od razu pojechać dalej

Albo ja albo ty zyskujemy/tracimy te 20 sekund.

Ty tracisz 5-10 sekund, ja zyskuję 30. A i to pod warunkiem, że dystrybutor będzie zablokowany. Co zdarza się coraz rzadziej. Jeśli mogę lać, to zyskuję
  • Odpowiedz