Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
@pestki_z_dyni: taaa, na pewno istnieje jeszcze w XXI wieku ktoś, kto udziela się na mirko a jednocześnie czeka z seksem do ślubu i potem jeszcze faktycznie się żeni i nigdy wcześniej nie rozmawiał z żoną o czymś takim, jak paraliżujący ból w czasie zabaw z cipką. xD
zarzutka 2/10 bo odpisałem, ale patrząc na całokształt, to brawo. zarzuciłeś.
@pestki_z_dyni: cumplu przypomnij jej ze małżeństwo nieskonsumowane nie ma mocy prawnej. Nawet przed kościołem. Swoją drogą to anulować taki ślub nie jest trudno ponoć. Ale kochasz i w ogóle. Wiem. Wiem. Powiedz jej ze pójdzie do piekła jak mię skonsumuje związku małżeńskiego