Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
  • Odpowiedz
@pestki_z_dyni: to nie było penetracji przed ślubem?
Skoro żonę w pieroga boli to dawaj w kakao i ogień hehehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. na pocieszenie dodam, że większość żon tuż po ślubie nabywa takich nerwobuli hehehehhe
  • Odpowiedz
@pestki_z_dyni: Czekaj z seksem do ślubu mówili ( ) Jak jest taka bardzo rozpalona (czerwone policzki, mokro w majtach) to też ją boli? To jest coś czego się musi sama nauczyć, tak jak facet wstrzymywać wytrysk. Daj jej dildo i niech ćwiczy sama.
Albo jak mówi, że ją boli to zaproponuj "druga" dziurkę. Może wtedy zmieni zdanie.
  • Odpowiedz
  • 252
@pestki_z_dyni nie ma bezobjawowej infekcji? Niech zrobi posiew. Ja mega puchlam i bardzo bolało za każdym razem. Ulgę dawała tylko lidokaina (1 palec wkladany mnie bolał , a po badaniach wziernikiem nie mogłam praktycznie siedzieć). Okazało się że to grzybica bez objawów takich właściwych
  • Odpowiedz