Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
  • Odpowiedz
@majster404: Zabolalo Cie, ale to ty zaczales tu wypisywac :)
Sa rozne parafilie i nie bede Ci zabranial Twojej.
Masz piekna zone, wspaniala towarzyszke, moze doskonala matke Twoich? dzieci z ktora nie masz satysfakcionujacego seksu i ktora ma w dupie Twoje potrzeby, klasyczne "ja skonczylam - #!$%@?" reszte sobie racjonalizujesz - tak to wyglada z boku
Poczekaj jeszcze kolejne 10 lat to bedziesz cieplutkim "papuckiem" albo
zlosliwym flustratem
To ze sie
  • Odpowiedz
@whiterose: @phoropter: Oczywiście, że są małżeństwa z rozsądku. Bardziej w przypadku kobiet. Nam jak się dziewczyna nie podoba fizycznie to nie latamy za nią. To wielka naiwność sądzić, że mąż dla kobiety to jej ukochany i pierwszy wybór i ten na widok którego zrobiła się mokra. Takim była licealna miłość, gdy pieprzyli się w absolutnie każdej chwili, kiedy nie było rodziców, a kiedy indziej pisali całą noc sms-y. Z racji,
  • Odpowiedz