Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów.


@pestki_z_dyni: Wczesne związki i segzy są po to, by się odpowiednie części ciała wyrobiły, i motywy "ała boli" i "o #!$%@? sory nie chciałem się zlac po 15 sekundach na twoją poduszkę i puściąc bąka" był← przeżywane z ludźmi, których nie będziemy musieli znosić codziennie przez 20 lat.

Gratuluję tak ładnego złapania się na haczyk "czystości przedmałżeńskiej" xD
nie ma bezobjawowej infekcji? Niech zrobi posiew. Ja mega puchlam i bardzo bolało za każdym razem. Ulgę dawała tylko lidokaina (1 palec wkladany mnie bolał , a po badaniach wziernikiem nie mogłam praktycznie siedzieć). Okazało się że to grzybica bez objawów takich właściwych


@Inatine: i o takie mirko nic nie robiłem - wartościowy, dobry komentarz w morzu gówna błyszczacy jak diament.
@pestki_z_dyni: Bo się nasłuchała innych bab że boli to ból siedzi jej bardziej w głowie niż boli ja naprawdę. Nie rozumiem sensu straszenia dziewczyn że pierwszy raz boli ale wszystkie dziewczyny jakie znam się zastraszają.
Musisz ją pomału na to przygotować palcami (bo te bolesne błony dziewicze da się przebić paluchem). A jak ból jej siedzi serio tylko w głowie to do seksuologa.
@piastun

Ps. na pocieszenie dodam, że większość żon tuż po ślubie nabywa takich nerwobuli hehehehhe

Mojej po ślubie też od dupy odeszło. Raz tylko jej powiedziałem. "Żebyś sie kiedyś nie ździwiła." Problem minął momentalnie.