Wpis z mikrobloga

@Janusz-Koriwniak: powiedz mu żeby se to wziął do pokoju, chyba że mieszka w kuchni, poza tym jakby te druty połapał taśmą zbrojoną to nie trzeba byłby rozstawiać tej suszarki z boku bo wszystko by się zmieściło na dużej.

bt nie macie takiej podiweszanej suszarki (sznurków) w łazience nad wanną? ja taką odziedziczyłem po starym włascicielu 2 lata temu i niby jest denerwująca jakchcesz wziąć prysznic a coś tam dalej wisi, ale
bt nie macie takiej podiweszanej suszarki (sznurków) w łazience nad wanną?


@Reymont: W dzisiejszych czasach rzadki wynalazek. Ostatni raz widziałem u rodziców przed remontem paręnaście lat temu, a tak to w żadnym które ja czy ktokolwiek inny kogo znam wynajmował nie było. Ale ogólnie spoko opcja - pamiętam, że w łazience ~3,5m2 mieliśmy kibel, umywalkę, pralkę, wannę, tą wiszącą suszarkę, kosz na pranie i jeszcze weszła kuweta dla kota, a i
a to można tak na wibrującej pralce cokolwiek stawiać?


@1624294678: Oczywiście, że można. Jest to normalne rozwiązanie we współczesnych pralkach, są specjalne łączniki i główną zasadą jest pralka na dole, suszarka na górze ze względu na różnicę w prędkości wirowania.

@perfumowyswir Z reguły to na pralkach leży jakieś gówno i jest to zmarnowana przestrzeń. Pralka slim i suszarka slim o głębokości 40-45cm i jedziesz z tematem.