Wpis z mikrobloga

Cześć
Mam problem z dziewczyną.
Otóż chodzimy ze sobą już jakiś czas, ona mieszka z rodzicami, jest już seks i wspólne plany, postanowiliśmy więc że zamieszkamy razem. Zaczęliśmy oglądać meble, wyposażenie, pojechaliśmy obejrzeć kilka mieszkań i na jedno się zdecydowaliśmy. Wszystko po prostu bajka, mieszkanie eleganckie, biuro przygotowało umowę, dane nasze wpisali ale kiedy mielimy pojechać podpisać umowę i protokół zdawczo odbiorczy to moja różowa stwierdziła, że ona nie chce nic podpisywać, że mieszkanie ma być na mnie i jej nie stać na czynsz. No i mam wielkie WTF co z tym zrobić, ona ma malutkie dziecko i jedyne źródło dochodu to socjale ale jest tego prawie 2 tys, mimo to twierdzi ze to malo i jej nie stac. Co byscie zrobili.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #randkujzwykopem #mieszkanie #pytanie #zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #kiciochpyta #wynajem
  • 105
  • Odpowiedz
@AnonimowyMirekWyznaje Tak jak mowilem imo. Powiedz jej ze spoko, rozumiesz ze moze z jakiegos powodu nie chce sie w to angazowac, niech sie dorzuca do miesiecznych oplat wliczajac "czynsz" i tyle. Mozecie sie mega kochac i nie wiazac finansowo.
  • Odpowiedz