Wpis z mikrobloga

Przydałoby się jakieś amatorskie śledztwo w temacie finansów Majtczaków. Jeśli latami żyje się na pewnym poziomie, posiada duży dom, mieszkania, samochody, to utrzymanie tego i wyżywienie się na danym poziomie, pochłania ogromne pieniądze. Oczywiście w chwili, gdy firma prosperuje, to wystarcza na wszystko i jeszcze odłożyć się udaje, ale, jak wiemy, Rigello przez ostatni rok nie miało dobrej prasy i mogę się założyć, że wielu kontrahentów i odbiorców detalicznych przerzuciło się na inną kawę.
Tymczasem doszedł koszt prawnika. Większość ludzi prawdopodobnie nie wie, jakie to są koszty, gdy mówimy o kimś takim jak Bartosz Tiutiunik (do 1000 zł/h), a przecież rok w Dubaju też do tanich atrakcji nie należy.
Jest więc całkiem prawdopodobne, że oszczędności im topnieją i stąd te pozwy.
Naturalnie nie jest mi ich żal, bo pomagali osobie poszukiwanej czerwoną notą Interpolu, więc dla mnie mogą żreć nawet psią karmę.
¯\(ツ)/¯

#majtczak #finanse #afera

I dla ułatwienia:

My Public IPv4:
77.111.247.77

My Public IPv6:
2001:67c:2660:425:2c::3c5

My IP Location:
Amsterdam, NH NL

My ISP:
Opera Norway AS
Tja88 - Przydałoby się jakieś amatorskie śledztwo w temacie finansów Majtczaków. Jeśl...

źródło: ad502245-e299-430f-bdc0-906c3fdf4c7f

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
czerwoną notą Interpolu

@Tja88: A szefem Interpolu jest obecnie Ahmed Nasser Al-Raisi z Emiratów, który przez lata robił brudną robotę dla władz ZEA i ma zarzuty uczestnictwa w torturowaniu więźniów politycznych xD To nie jest tak, że oni nie mogą złapać Majtczaka - to jest tak, że Emiraty go chronią i nie chcą wydać za darmo lub wcale.
  • Odpowiedz
@WaveCreator tyle w temacie arabskich dyktatur, którymi zachwycają się niektóre wykopki z głównej. Ale przynajmniej jest bogato, konserwatywnie i są wysokie kary za kradzieże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@NordAzazel: Palarnia kawy to zajebiście dochodowy biznes. Ale sam znalazłem, że jego ojciec ma hurtownię Berotex. Dzięki rozgłosowi, do którego właśnie przyczyniła się Marlenka, hurtownia może stracić wielu klientów. Ale na razie pewnie wystarcza, żeby się utrzymać.
  • Odpowiedz
@MirkoLord Żaden. Pewnie mają zwyczajnie #!$%@?. Generalnie w Emiratach policja ma wszystko w dupie tak długo jak długo nie fikasz i nie odwalasz czegoś na miejscu. Znając tutejsze realia myślę, że zwyczajnie potraktowali tą ekstradycję jako zawracanie dupy.
  • Odpowiedz
@MirkoLord: moim zdaniem błędem jest zakładanie, że trzeba mieć nie wiadomo ile kasy żeby tylko udawali, że coś robią - a nie brakuje opinii, że jego ojciec spokojnie ma trochę milionów w zaskórniakach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie miało być ostatnio jakiejś wycieczki z ministerstwa czy prokuratury do Emiratów m.in. w tej sprawie? Przywieźli coś nowego poza wenerykami i perfumami przemyconymi w podręcznym?
  • Odpowiedz
@Tja88: z ostrożności procesowej powiem ogólnie: kawa doskonale maskuje inne zapachy. Wystarczy umieścić talerzyk ze zmieloną kawą w lodówce by zabić nieprzyjemny zapach np. bananów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z innej sprawy pamiętam, że niektórzy łódzcy adwokaci lubią kokainę i mercedesy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Berkel_88: akurat nic nie pierniczę, w tym co wstawiłeś (ze stycznia) samo ministerstwo napisało że postępowanie ekstardycyjne z ZEA trwa 4-6 miesięcy, no to właśnie mija 6 miesiąc i gdzie ta #!$%@? #!$%@? Sebastian morderca 3 osób jest i czemu nie gnije w polskim więzieniu?
  • Odpowiedz
Przydałoby się jakieś amatorskie śledztwo w temacie finansów Majtczaków.


@Tja88: Takich rodzin w Polsce jest mnóstwo. Nomenklatura PRL, służby WSI w latach 90 zamieniły przywileje polityczne na finansowe. Kiedyś przemycali alkohol a dzisiaj ich dzieci budują w Warszawie klatki deweloperskie (np. syn Niewiadomskiego). W dodatku oni się wszyscy znają jak łyse konie z prokuratorami, sędziami, bo tam ciągle siedzą te same rodziny. Młody Majtczak urodził się w Bonn w 2
  • Odpowiedz