Wpis z mikrobloga

Cześć
Mam problem z dziewczyną.
Otóż chodzimy ze sobą już jakiś czas, ona mieszka z rodzicami, jest już seks i wspólne plany, postanowiliśmy więc że zamieszkamy razem. Zaczęliśmy oglądać meble, wyposażenie, pojechaliśmy obejrzeć kilka mieszkań i na jedno się zdecydowaliśmy. Wszystko po prostu bajka, mieszkanie eleganckie, biuro przygotowało umowę, dane nasze wpisali ale kiedy mielimy pojechać podpisać umowę i protokół zdawczo odbiorczy to moja różowa stwierdziła, że ona nie chce nic podpisywać, że mieszkanie ma być na mnie i jej nie stać na czynsz. No i mam wielkie WTF co z tym zrobić, ona ma malutkie dziecko i jedyne źródło dochodu to socjale ale jest tego prawie 2 tys, mimo to twierdzi ze to malo i jej nie stac. Co byscie zrobili.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #randkujzwykopem #mieszkanie #pytanie #zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #kiciochpyta #wynajem
  • 105
  • Odpowiedz
@Morituria: Niezależnie od tego czy to manipulacja czy rozchwiana emocjonaknosci w obu przypadkach nie wróży to nic dobrego. Ja bym się poważnie zastanowił czy to ciągnąć tym bardziej ze jest dziecko. Jak związek trochę potrwa to facet juz się kompletnie z relacji nie wyrwie niezależnie co będzie odwalac laska bo się przywiozę do dziecka.
  • Odpowiedz
@Variv: @Morituria: @staryhaliny: jak myslicie czy powinienem porozmawiac z jej matka o tych jej zachowaniach, ze sie tnie i chce zabijac

raz mowila (dziewczyna) ze chcialaby zebym zaopkiewal sie małą a ona sie zabije, ze przynajmniej jest pewna ze mala bedzie miala z kim byc, ze ma schowane jakies tabletki

albo to szantaz emocjonalny albo choroba, jej matka jest rozwiedziona, ojciec mojej dziewczyny to mafia, prostytutki a drugi ojciec (ojczym) alkoholik, obecnie jej matka trzyma wszystkie pieniadze i nimi zarzadza, czesto sie kloca, wyzywaja nawet, chcialem wiec ją zabrac stamtad z dzieckiem i dac jej swoja
  • Odpowiedz
@AnonimowyMirekWyznaje: żyletka? znałem taka laskę, za każdym razem jak chłop chciał jak zostawić to się ciela. i tkwili w takim pato związku, bo on się bał że ona sobie coś zrobi. niezrównoważenie emocjonalne i szantaż. nie wróży to niczego konstruktywnego na przyszłość.
  • Odpowiedz
@AnonimowyMirekWyznaje:

na dodatek sie pociela zyletka, moze to jakas choroba psychiczna

rozsadnie bedzie #!$%@? ale mi tego tak zal zostawiac


eh Mirasku. Przykro mi to mówić, ale jednak lepiej by było gdybyś dał sobie spokój. Możesz nad tym pracować, ale ona też musi tego chcieć. Albo tylko próbuje zwrócić na siebie uwagę, albo naprawdę ma problem. Psychiatra się kłania. Samo nakłonienie jej na wizytę nie będzie łatwe. Wiem po sobie. Sama nie potrafię się do
  • Odpowiedz
@AnonimowyMirekWyznaje: Nic się nie bój. Kobieta ma problemy psychiczne, a Ty nie jesteś lekarzem i nie możesz jej fachowo pomóc. Ona nawet nie przejmuje się tym, że dziecko związało się z Tobą i nadal traktuje Cię jak bankomat.

Uciekaj.
  • Odpowiedz
@kielishek: nie wiazalem się z pierwszą lepszą ;) trochę związków miałem na koncie i jak widziałem np. egoistyczne podejście Laski, to od razu się ewakuowalem. No i 3 lata mieszkania razem przed ślubem, w wynajmowanym mieszkaniu itd. dało nam pewien przedsmak.
  • Odpowiedz