Wpis z mikrobloga

Cześć
Mam problem z dziewczyną.
Otóż chodzimy ze sobą już jakiś czas, ona mieszka z rodzicami, jest już seks i wspólne plany, postanowiliśmy więc że zamieszkamy razem. Zaczęliśmy oglądać meble, wyposażenie, pojechaliśmy obejrzeć kilka mieszkań i na jedno się zdecydowaliśmy. Wszystko po prostu bajka, mieszkanie eleganckie, biuro przygotowało umowę, dane nasze wpisali ale kiedy mielimy pojechać podpisać umowę i protokół zdawczo odbiorczy to moja różowa stwierdziła, że ona nie chce nic podpisywać, że mieszkanie ma być na mnie i jej nie stać na czynsz. No i mam wielkie WTF co z tym zrobić, ona ma malutkie dziecko i jedyne źródło dochodu to socjale ale jest tego prawie 2 tys, mimo to twierdzi ze to malo i jej nie stac. Co byscie zrobili.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #randkujzwykopem #mieszkanie #pytanie #zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #kiciochpyta #wynajem
  • 105
  • Odpowiedz
dziecko po wpadce ale pokochalem je jak swoje i mowi mi tato

dostaje sie jakies 1000 za cos nie wiem dokladnie


@AnonimowyMirekWyznaje: Świadczenie rodzicielskie dostaje się przez niedługi czas po urodzeniu dziecka. To dziecko mówi, więc wtf? W jakim jest wieku, że mówi, ale matka dostaje i będzie dostawać przez jakiś czas (że uważasz, że stać ją bez problemu na wynajem mieszkania) świadczenie rodzicielskie?

Jak Wy możecie łykać takie brednie,
  • Odpowiedz
@AnonimowyMirekWyznaje: Jak sobie chcesz narobić problemów i utrzymywać cudze dziecko to brnij w to dalej. Bo o tym, że będziesz miał na łbie utrzymanie wszystkiego, możesz być w zasadzie w pełni przekonany już obecnie.
  • Odpowiedz
to becikowe roczne, takie nowe cos a dziecko ma 6 miesiecy


@AnonimowyMirekWyznaje: I to półroczne dziecko mówi? ;D

To się nazywa świadczenie rodzicielskie, a nie becikowe, wtf? Jak chcesz pisać zarzutki o samotnych matkach i pomocy socjalnej w Polsce to poczytaj o świadczeniach i rozwoju dzieci. Bo nie trzyma się to kupy.
  • Odpowiedz
@AnonimowyMirekWyznaje imo bierz na siebie jesli myslisz ze w razid czego dasz rade splacac. Zawsze jak sie zdecyduje to bedzie mogla sie dopisac. I tak sie umowcie na jakies dorzutki do mieszkania ale jak kiedys cos niedajboze sie popsuje to bedziesz miec mieszkanie na siebie i tyle.
  • Odpowiedz
@AnonimowyMirekWyznaje: Jesteś #!$%@? desperatem. Bo na pewno nie jesteś facetem z jajami. Zachowujesz się jak jakaś Beta co stanie się bankomatem dla cwanej gówniary. Mnie wcale nie dziwi, że nie chce dawać bo po co jak znajdzie się taki słodki frajer jak Ty, którego można oczarować dzieckiem.

Rozumiałbym gdyby to była pracowita, rozsądna samotna matka, ale tak nie jest. To jest wyrafinowana cwaniara, Mirki ci to fajnie wytłumaczyły, a Ty
  • Odpowiedz