Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie jak dorośli faceci chwalą się tym że nie potrafią obsługiwać pralki.
O #!$%@? jestem taki męski, że nie potrafię obsłużyć 4 przycisków i pokrętła. Testosteron jest we mnie taki silny że wybranie i czasu i programu przekracza moje możliwości.
Jakby was matka/żona nie nianczyła tylko musielibyście sami prać, to po paru zniszczonych ubraniach albo konieczności łażenia w brudnych byście się nauczyli. A jak nie to do ośrodka dla niepełnosprawnych umysłowo gdzie będą za was prali.

#gownowpis #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
@lewak_zbierajacy_minusy: Bo pralka jest #!$%@?. Chce wrzucić spodnie z jeansu to nie wiem co ustawić. Czarne, ekologiczne czy może szybkie pranie?? Gdybym prał po jednej rzeczy na raz to spoko ale każda rzecz ma metke. Jedna w 40 stopniach inna w 60. Samo przeglądanie ubrań i katalogowanie zajmuje wieki. Na końcu jeszcze wirowanie. Co za roznica czy 500 obrotow czy 100000. Ważne żeby wyszło suche a jednak sa trzy opcje do
  • Odpowiedz
@dzerald: to się wtedy robi na inną logikę..nastawiasz na "codzienne" czyli 40 stopni i wszystko na raz..chcesz, żeby nie było bardzo pomięte bo nie prasujesz to jakieś 800 obrotów..ale będzie bardziej wilgotne..do prania kapsułki..jedna na całe pranie..amen..
  • Odpowiedz
@lewak_zbierajacy_minusy: Tak samo z gotowaniem. Rozumiem, że nie każdy ogarnia kuchnię molekularną, egzotyczne składniki i niebanalne połączenia i kompozycje ale jak facet musi dymać 400km do mamusi by zjeść mielone z ziemniakami i marchewką na gęsto to znaczy że jest niezłym maminsynkiem.
  • Odpowiedz
@dzerald: Ty tak serio? XD
nie pierz niczego poza pościelą i ręcznikami w wyżej niż 30-40 stopniach i nie wiruj szybciej niż 600-800rpm. przekroczenie jednego i drugiego niszczy ciuchy.

ciuchy dzielisz na drogie i normalne. do drogich program "delikatne" do reszty program "szybkie". innych programów nie używasz bo i po co.

jedna kapsułka detergentu do bębna.

gotowe.

proste jak #!$%@?
  • Odpowiedz
@dzerald: kapsulki wychodza drozej niz proszek i plyn do plukania wiec to slaba rada od innych imo. Zamiast sluchac rad dot prania od nieznanych forowiczow mozna po prostu przeczytac instrukcje do pralki.
  • Odpowiedz