Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #mirkomodlitwa

W związku z oficjalnym poparciem przez Wykop.pl tzw. "Czarnego Protestu", czyli odbywających się ostatnimi dniami w Polsce manifestacjami skierowanymi przeciwko wzmożeniu w naszym kraju ochrony życia poczętego, mając dodatkowo na uwadze formę w jakiej to poparcie zostało udzielone, zdecydowałem się z dniem dzisiejszym usunąć konto na portalu.

Byłem tutaj niemalże sześć lat. Przez ten czas niejednokrotnie lądowałem w gorących, bywałem bordo, pisywałem również na głównej, czasem publikując coś swojego, w tym nawet chyba raz z płomieniem. Udzielałem się na mirko, w szczególności pod tagiem #medycyna . Przewijanie mirko na telefonie nieraz towarzyszyło mi podczas codziennej defekacji, czy też umilało mi czas spędzany na szpitalnym dyżurze.

Jednak mój honor i moje przekonania nie pozwalają mi zostać tu ani chwili dłużej. Rozumiem, że Wykop jest miejscem wymiany poglądów, jednakże narzucanie ich przez administrację świadczy o całkowitym porzuceniu obiektywizmu. Nie chcę być użytkownikiem tego portalu, nie chcę być utożsamiany ze stroną, która afiszuje się poparciem dla ideologii skrajnie sprzecznej z wyznawanymi przeze mnie wartościami.
Pobierz z.....c - #oswiadczenie #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #mirkomodlitwa 

W zw...
źródło: comment_qQOoPc9OpPkERLnfh1Um2KEnv4RfMcc9.jpg
  • 103
Jednak mój honor i moje przekonania nie pozwalają mi zostać tu ani chwili dłużej. Rozumiem, że Wykop jest miejscem wymiany poglądów, jednakże narzucanie ich przez administrację świadczy o całkowitym porzuceniu obiektywizmu. Nie chcę być użytkownikiem tego portalu, nie chcę być utożsamiany ze stroną, która afiszuje się poparciem dla ideologii skrajnie sprzecznej z wyznawanymi przeze mnie wartościami.

niecałe 100lat temu kościół nie traktował abrocji jako zła, a już na pewno gorsza od aborcji
Wykop jest miejscem wymiany poglądów, jednakże narzucanie ich przez administrację [..]


@zawodowiec: Nie zaobserwowałem, żeby administracja komukolwiek cokolwiek narzucała. Jeśli nie zgadzasz się z zamanifestowanym stanowiskiem w przedmiotowej kwestii, masz prawo do zignorowania tego zdarzenia czy też wyrażenie swojego zdania odrębnego w formie protestu lub jakiejkolwiek innej formie, natomiast powoływanie się na honor i honorowe usuwanie konta jest trochę zabawne