Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #mirkomodlitwa

W związku z oficjalnym poparciem przez Wykop.pl tzw. "Czarnego Protestu", czyli odbywających się ostatnimi dniami w Polsce manifestacjami skierowanymi przeciwko wzmożeniu w naszym kraju ochrony życia poczętego, mając dodatkowo na uwadze formę w jakiej to poparcie zostało udzielone, zdecydowałem się z dniem dzisiejszym usunąć konto na portalu.

Byłem tutaj niemalże sześć lat. Przez ten czas niejednokrotnie lądowałem w gorących, bywałem bordo, pisywałem również na głównej, czasem publikując coś swojego, w tym nawet chyba raz z płomieniem. Udzielałem się na mirko, w szczególności pod tagiem #medycyna . Przewijanie mirko na telefonie nieraz towarzyszyło mi podczas codziennej defekacji, czy też umilało mi czas spędzany na szpitalnym dyżurze.

Jednak mój honor i moje przekonania nie pozwalają mi zostać tu ani chwili dłużej. Rozumiem, że Wykop jest miejscem wymiany poglądów, jednakże narzucanie ich przez administrację świadczy o całkowitym porzuceniu obiektywizmu. Nie chcę być użytkownikiem tego portalu, nie chcę być utożsamiany ze stroną, która afiszuje się poparciem dla ideologii skrajnie sprzecznej z wyznawanymi przeze mnie wartościami.
z.....c - #oswiadczenie #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #mirkomodlitwa 

W zw...

źródło: comment_qQOoPc9OpPkERLnfh1Um2KEnv4RfMcc9.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@zawodowiec: Nie żebym ci tego życzyła, ale co zrobiłbyś w momencie, gdyby twoja kobieta zaszła w ciążę z gwalcicielem i chciała ją usunąć? Rozwiódłbyś się z nią? A co, jakby zdecydowała usunąć płód, który po porodzie przeżyłby raptem kilka chwil? Też byś się z nią rozwiódł, czy postawiony w takim obliczu zmienił nagle swoje przekonania?
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: Oczywiście ,że tak nie uważam. Masz taką samą wartość jak każdy człowiek. Ale uważam ,że matka powinna mieć prawo wyboru czy chce wychowywać dziecko niepełnosprawne czy nie. Nie wszyscy mają na tyle odwagi i sił by się zdobyć na coś takiego. Nie wszyscy też mają warunki finansowe. Jedni są w stanie otoczyć takie dziecko miłością i dać mu szczęście, a inni mogą tylko takiemu dziecku nieświadomie wyrządzić piekło. Bo
  • Odpowiedz
Autor usunął konto nie dlatego, że "kobiety chcą wolności wyboru", tylko dlatego, że administracja Wykopu (nie użytkownicy, demokratycznie) oznajmiła, że "Wykop.pl" zajmuje jakieś stanowisko wobec takiej i takiej politycznej sprawy.


@Sh1eldeR: Ten lybertarianin ma jednak ból dupy o to że prywatna spółka poparłą jakiś protest??? O KIERWA, o wykopie mają nie decydować własciciele tylko demokratycznie użytkownicy :D
Ciesze się że nadeszły takie socjalistyczne czasy i nawet libertarianie popierają że w firmach będą decydować pracownicy, a o spółkach internetowych użytkownicy portalu. Wolność równość sprawiedliwość.

tak długo jak długo nie krzywdzi kogoś innego. Wg niektórych osób, aborcja to skrzywdzenie młodziutkiej
  • Odpowiedz
dodatkowo grasz na emocjach włączając w dyskusję swoją niepełnosprawność.


@Palwed: w jego wypowiedzi niepełnosprawność ma ogromne znaczenie. Dlaczego on może użyć tego argumentu, a ja nie?
  • Odpowiedz
Dlaczego on może użyć tego argumentu, a ja nie?


@InsaneMaiden: Nie użyłaś tego argumentu w kontekście dyskusji o aborcji, tylko prowokacyjnie zapytałaś, czy wg niego Twoje życie jako osoby niepełnosprawnej jest mniej warte. A on zupełnie nie o tym pisał i takich słów, nawet w domyśle, nie użył. Równie dobrze mogła byś zapytać "czy życie człowieka poczętego z gwałtu jest mniej warte".
  • Odpowiedz
@Palwed: nie wydaje Ci się, że trochę przesadzasz? Mam wrażenie, że jakoś przesadnie się przejmujesz moją niepełnosprawnością. Dla mnie ona nie jest problemem, dla @jabolsy też raczej nie. Dlaczego jest Tobie taka problematyczna?
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: ... Tego typu? To, że jesteś niepełnosprawna sama nie ma żadnego znaczenia...

Argumentem jest to, że projekt ustawy zmusza matki do rodzenia niepełnosprawnych dzieci i tyle.
  • Odpowiedz