Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #mirkomodlitwa

W związku z oficjalnym poparciem przez Wykop.pl tzw. "Czarnego Protestu", czyli odbywających się ostatnimi dniami w Polsce manifestacjami skierowanymi przeciwko wzmożeniu w naszym kraju ochrony życia poczętego, mając dodatkowo na uwadze formę w jakiej to poparcie zostało udzielone, zdecydowałem się z dniem dzisiejszym usunąć konto na portalu.

Byłem tutaj niemalże sześć lat. Przez ten czas niejednokrotnie lądowałem w gorących, bywałem bordo, pisywałem również na głównej, czasem publikując coś swojego, w tym nawet chyba raz z płomieniem. Udzielałem się na mirko, w szczególności pod tagiem #medycyna . Przewijanie mirko na telefonie nieraz towarzyszyło mi podczas codziennej defekacji, czy też umilało mi czas spędzany na szpitalnym dyżurze.

Jednak mój honor i moje przekonania nie pozwalają mi zostać tu ani chwili dłużej. Rozumiem, że Wykop jest miejscem wymiany poglądów, jednakże narzucanie ich przez administrację świadczy o całkowitym porzuceniu obiektywizmu. Nie chcę być użytkownikiem tego portalu, nie chcę być utożsamiany ze stroną, która afiszuje się poparciem dla ideologii skrajnie sprzecznej z wyznawanymi przeze mnie wartościami.
z.....c - #oswiadczenie #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #mirkomodlitwa 

W zw...

źródło: comment_qQOoPc9OpPkERLnfh1Um2KEnv4RfMcc9.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@zawodowiec: Proponuję by wszyscy zapłakani poszli w ślad za tym Panem i usunęli konto. Nie o takie mirko walczyliście więc skoro Wam źle to nara.
  • Odpowiedz
@Udowodnij_albo_zamilcz:

libertarianin usuwa konto bo kobiety chcą wolności wyboru, świat się kończy xD

Przekręcasz to, co OP napisał w jakiś idiotyzm, po czym oznajmiasz, że świat się kończy i kończysz to iksdekiem.

Standardowa, ale kompletnie
  • Odpowiedz
czy byś kazał swojej żonie rodzić dziecko z gwałtu, albo urodzić jej dziecko które i tak wiadomo


@jabolsy: Wtedy to by był "jeden jedyny wyjątkowy przypadek", bo dotyczyłby jego żony.
  • Odpowiedz
jak wladza narzuca wszystkim swoje przekonania (a raczej episkopatu) to ok, a jak wypok popiera protest, to już nie ok. Hipokryci.
  • Odpowiedz