Wpis z mikrobloga

@starface: Nie zesrajcie się jakiś świr daje w mordę profesorowi bo "cwaniakował" i mówił po taaa bardzo niespotykana sytuacja. Patrzcie ludziki Niemiec też mówił po niemiecku wyszedł bez szwanku (może obsrany) ale najwyraźniej dlatego że nie dyskutował że zwykłym czubem który chciał dać w ryj frajerowi także wasza lewacka logika jest inwalidą jak w większości przypadków. Do mnie w niemczech Niemcy krzyczeli "polnish swine" bo usłyszeli Polski język ale jak podszedłem
@Majk_: by the way panna jest z któregoś czasopisma więc zapewne podłapią temat. Jakby nie patrzeć znamy tylko jedną wersję wydarzeń, więc warto by się powstrzymać przed osądem.
@starface: Jak to jest możliwe że wciąż w Polsce, Francji, UK można dostać w morde za brak papierosa? No jak się pytam.
I pytanie do Ciebie kolego. Jest przyzwolenie kogo? Jeśli tak jest to Policja gościa nie będzie szukać i go nie ukara. Jeśli będzie odwrotnie to przydałoby żebyś przeprosił za te słowa.
Ale jaki to ma związek z prawactwem?
Ja wiem że te zdarzenie jest dla ludzi którzy nie mają o czym pisać niczym Boże Narodzenie dla Chrześcijan ale ochłońcie troche neuropejczycy, nikt tu niemców ani nikogo innego bił nie będzie, to normalny kraj.
@starface to jest incydent. Ta kobieta rozdmuchala go do granic możliwości... ludzie dostają w mordę za to, że krzywo spojrzeli, niestety ale trzeba sie liczyc z tym, ze zyje wśród nas dzicz. I coś Ci powiem: rok, dwa, czy pięć temu tak samo latwo było w mordę dostac, ba nawet łatwiej i to za większą blahostke niz mowienie po niemiecku... juz nawet nie wspomnę o latach 90-tych kiedy lali za wszystko...
@starface: Jakie odgórne przyzwolenie? W Polsce i w Warszawie po prostu nadal żyje dużo patologii i pobicia takie jak to się zdarzają. Gdyby facet nie był profesorem i jakaś blogerko - studentka by o tym nie napisała to nikt by o tym wydarzeniu nie słyszał, jak o dziesiątkach innych które każdego dnia zdarzają się w Polsce. Tutaj powodem był akurat język niemiecki, ale równie dobrze powodem mógłby być brak papierosa, czy