Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pradi

Pradi

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7162
  • Znaleziska 2365
  • Mikroblog 4797
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
nieyakov
nieyakov
15 godz. i 50 min temu
  • 11
mogłaby brazylia wrzucić jeszcze pare i wyrzucić tych nudnych jak barszcz szkotów, ależ teraz szkoda że tu nie było remisu i haiti grające dzisiaj o awans
#mecz
nieyakov - mogłaby brazylia wrzucić jeszcze pare i wyrzucić tych nudnych jak barszcz ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 15 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 2
@nieyakov: Pewnie jakby grali o awans, to byłoby już 3:0 dla Maroka xD
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 15 godz. i 49 min temu
  • 0
Szkot ma j----y mocny akcent, co drugie słowo jest zrozumiałe
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcinnx
Marcinnx
15 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 8
@Pradi: czyli się stara, bo normalnie szkotów w ogóle nie idzie zrozumieć xD
  • Odpowiedz
red7000
red7000
15 godz. i 38 min temu via iOS
  • 0
@Pradi: @Marcinnx co wy gadacie, Szkotów dużo łatwiej zrozumieć od większości angielskich akcentów
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 16 godz. i 20 min temu
  • 1
Szkoci zesrali się gorzej niż Anglicy wczoraj, a to dopiero 20 minut
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi przedwczoraj, 21:21:12
  • 4
Zdecydowanie lepiej słucha się duetu Laskowski i Podoliński niż Borek i Mielcarski
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi
Autor
przedwczoraj, 21:22:29 via Wykop
  • 0
@LuznaPusi: Mielcarski p------i głupoty jakby polski był jego trzecim językiem.
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi przedwczoraj, 18:40:34
  • 4
Mam nadzieję, że Anglia się dzisiaj nie zesra jak zwykle i będziemy mieli grad goli.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 22.06.2026, 18:59:19
  • 0
Co ta Austria robi xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaPasion
LaPasion
LaPasion
22.06.2026, 18:21:54
  • 4
W niemieckiej telewizji komentuje kobieta. Sama, bez współkomentatora.
To sto razy lepsze niż p---------e Borka i jego Kyrasą
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 22.06.2026, 18:22:46 via Wykop
  • 2
@LaPasion: Nie no baba i to jeszcze po niemiecku. To już Mielcarski jest lepszy.
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 22.06.2026, 18:20:11
  • 2
Jak k---a kapitalnie jak to by nawet Gliwa obronił
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 22.06.2026, 18:13:19
  • 5
Gdyby Austria była ciut lepsza w ataku, to obrona Argentyna jest do spenetrowania.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
22.06.2026, 18:01:36
  • 38
Messi wali swoją 17 bramkę na MŚ w historii, a cuckodolski przed TV słucha klaskania z pokoju obok. A niektórzy stawiali ich jak równych sobie xD
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 22.06.2026, 18:03:29 via Wykop
  • 1
@Nikczemny_Pomidor: Robercik to by musiał u Niemca grać, żeby rywalizować z Messim
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 22.06.2026, 17:17:14
  • 2
Ale pajacują ci Argentyńczycy po prawej stronie. Machają łapami, łapią piłkę non stop coś p------ą.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kropkawykopka12
kropkawykopka12
22.06.2026, 17:12:05
  • 3
#mecz
Tam był lautaro falowany dwa razy więc powinien być jeszcze jeden karny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 22.06.2026, 17:12:44 via Wykop
  • 0
@kropkawykopka12: Zaraz po Błaszczykowskim będzie strzelał.
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 22.06.2026, 17:09:14
  • 0
Martinez świetnie przyjął piłkę, bo od razu w kierunku bramki no i potomkowie pewnego malarza faulowali.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 21.06.2026, 16:25:46
  • 0
Widać po tych śniadych księciach, że tam 99% składu gra w piłkę na pustyni, a nie w jakiejś poważnej lidze.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 20.06.2026, 21:06:11
  • 3
Dobre nuty daje Wodzirej na stadionie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 20.06.2026, 20:35:23
  • 2
#mecz

Rozstrzygnijmy to

  • Iworyjczycy 32.8% (19)
  • Wybrzeżokościosłonianie 67.2% (39)

Oddanych głosów: 58

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi
Autor
20.06.2026, 20:36:41 via Wykop
  • 2
@stanley-fieldmaster: To nie rozwiązuje problemu, bo może również wskazywać na reprezentację Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 20.06.2026, 20:31:56
  • 9
#mecz
Pradi - #mecz

źródło: nUA8Zt1q3OKEGZaOVMvvTY6vIHTPw0xA

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
20.06.2026, 20:33:05 via Wykop
  • 2
@Pradi: nje widziałem że znam niemiecki
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
20.06.2026, 20:42:39 via Wykop
  • 0
@stanley-fieldmaster: AI
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 20.06.2026, 18:16:12
  • 14
Ale ta Szwecja jest c-----a, jacy my musimy być c-----i w porównaniu do tego gówna.
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi
Autor
20.06.2026, 18:18:37 via Wykop
  • 0
@Tutusiek: @batman1001 W sumie to nie wiem czy to dobrze o nas świadczy, że z Holandią wywalczamy remis i dostajemy od Szwecji mimo to.
  • Odpowiedz
Pradi
Pradi 20.06.2026, 17:24:15
  • 5
Hydrajszon brejk, no to siup
#mecz
Pradi - Hydrajszon brejk, no to siup
#mecz

źródło: Hydrajszon brejk

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pradi
Pradi 20.06.2026, 17:18:31
  • 2
Czyli Szwecja jeszcze w------l z Japonią... i wyjście z trzeciego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.10.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking