Wpis z mikrobloga

jeśli to prawda to zaraz trafi na pierwsze strony gazet.


Już wiem jak będzie wyglądała reakcja wykopków

1.a "Gazeta Wyborcza/TVN ? Na pewno kłamią"
1.b (gdy pojawi się w innym medium) "pewnie lewaki kłamią, żeby szkalować Polskę"
2. "Codziennie ktoś dostaje po mordzie a nikt się nie przejmuje"
3. "Przecież wiadomo, że niemiecki może się źle kojarzyć. jak gadają tak w miejscu publicznym to powinni się liczyć z reakcją"

@Majk_:
@starface: Jakoś mnie to wcale nie dziwi. I będą kolejne takie wydarzenia. Podsycanie nacjonalizmu i agresji przez PIS będzie zbierać coraz większe żniwa. Ja się wręcz zaczynam bać na ulicy prowadzić jakąkolwiek polityczną rozmowę ze znajomymi, bo nie wiadomo, czy nie trafi się na jakiegoś nacjololo troglodytę, który będzie chciał człowieka pobić za poglądy. To czego to doszło...
@Caddox: Najlepszą kwintesencją tego o czym piszesz będzie to, co się będzie działo od dziś na pokazach "Smoleńska". Wiadomo, że na ten film pójdą do kin dwa typy ludzi - jedni psychofani teorii o zamachu, a drudzy obejrzeć kiepski komediodramat fantasy dla beki. Politycy już tak podsycili atmosferę na każdym polu, że ludzie będą się ze sobą bili na sali kinowej. Przedwczoraj w Warszawie na pokazie przedpremierowym było już gorąco.
Nieznany facet atakuje profesora za mówienie po niemiecku

@MrocznyBrokul: Dlatego mam nadzieję że policja go szybko znajdzie i wyjaśni tę sprawę.

zaczynam bać na ulicy prowadzić jakąkolwiek polityczną rozmowę ze znajomymi, bo nie wiadomo, czy nie trafi się na jakiegoś ... troglodytę

@Caddox: Ciekawe co byś zrobił gdyby ktoś o prawicowych poglądach ujął się wtedy za tobą.