Wpis z mikrobloga

W najnowszym CD-Action pojawiła się króciutka recenzja Fallout 1.5 Resurrection. Gra dostała ocenę 6/10 (6 za gameplay, 3 grafikę i 5 audio). Generalnie okazała się za trudna dla recenzenta, który narzekał że nie jest w stanie zabijać wszystkiego i wszystkich już od pierwszych minut, a jedynym rozwiązaniem były albo ucieczka albo savescumming. Nie ma co się dziwić, że Fallouty Bethesdy wyglądają jak wyglądają i nawet upośledzony przejdzie grę.

#rpg #crpg #fallout #falloutresurrection #bethesdasucks
  • 104
@Bethesda_sucks: no nie wierzę. Myślałem, że tak żartujesz z tym, że recenzent nie potrafił grać, to źle ocenił #falloutresurrection. Ciężko w to uwierzyć, ale to prawda.

Recenzja zaczyna się naprawdę dobrze, a gdzieś w połowie nurkuje do poziomu jakiś gimbo-narzekań. Serio, recenzent pół tekstu narzeka, że nie poradził sobie z grą o.0

W dodatku nie napisał nic o questach (tylko tyle, że je robił, dzięki, co za wartościowa informacja dla
@Bethesda_sucks: i tacy ludzie #!$%@? gry recenzują, tragedia ludzka. "Stanęły problemy techniczne i projektowe" i wymienia jeden, który mnie też denerwował, ale bez przesady.
Dał 6 punktów, bo gra była za trudna dla niego i tyle, jak można taka recenzje wypuścić...( ‾ʖ̫‾)
Po 10h gry dalej biegał z tą 1 pukawka, jakim cudem #!$%@?. Przecież 1.5 ma problemy z ogromną ilością sprzętu, wystarczy raz pójść gdzieś z karawaną i
@wykopiwniczanin: Sorry, wziąłem listę osób z mojego wpisu o Age of Decadence myśląc, że ta wiadomość może ich zainteresować (w końcu tylko wytrawni erpegowi gracze byliby zainteresowani AoD), a nie subskrybują tagu #fallout. Będę musiał stworzyć spamlistę na mirkolistach i się najwyżej wypiszesz.

@sunsu-sun, @Lisaros, @3w3linka @Sagez i pozostali
No właśnie, niestety teraz tak to wygląda. Tak naprawdę to nie ma komu recenzować takich perełek i potem trafia
@Usmiech_Niebios: Jeżeli ktoś ma skilla w small armsach to bez problemu można te ghule rozwalić pistolem maszynowym, lokacja nie jest losowa więc jeżeli ktoś ma minimum mózgu/zmysłu taktycznego to ich zlurruje za osłonę i zmasakruje jednego po drugim.

Ale jeżeli ktoś wybrał inną ścieżkę rozwoju postaci, to co za problem aby po prostu uciec?
@GARN: trzeba to zrobić przez opcje dialogowe. Część NPC nie chce używać określonych zbroi. Combat Armor i Power Armor moje dwie towarzyszki spokojnie jednak używały :)
@JazzJackrabbit: ja wiem, masz wtedy z 40 HP jak dobrze pamiętam, SMG swoje robi na krótki dystans a oni mają Huntingi do których nie masz dostępu w 1 fazie gry, nawet nie pamiętam czy raz ich zabiłem, ale nawet przy ucieczce to savescumming, bo maja znacznie większy zasięg i lepszą pozycję, a moje bulidy to Gifted i 9 AP więc nie ułomki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fenrir: Sorry, powody opisałem tutaj. Zrobię odsiew użytkowników na liście, chociaż generalnie nie korzystam z masowego wołania i raczej nieprędko to powtórzę. Tymczasem możesz mnie dodać na czarną.

@Dr-Livingstone
No właśnie nie wiedziałem jak to otagować, tagu #gry nie użyłem, bo i tak przeważnie nic on nie daje (wiem po swoich poprzednich wpisach, fanów erpegów nie jest tak wielu), a o #pcmasterrace nie pomyślałem. Uznałem, że lista osób, które doceniły