Wpis z mikrobloga

ale inba XD

Przyjechała kuzynka ze swoim bojfrendem wręczyć zaproszenie na ślub.
W zaproszeniu gafa XD moja mama ma na imię Beata a było napisane Halina XD
Moja mama troll mówi, że tu jest błąd i się pyta czy wie jak ma na imię z lekkim uśmieszkiem XD
Kuzynka w sekundzie czerwona na twarzy mówi, że nie wie XDDD

#!$%@? kisne jeszcze teraz, żeby nie wiedzieć kogo się zaprasza na własne wesele XD

#truestory
  • 27
@drzewko94: to nic. Chrześnica mojej mamy przyjechała prosić na ślub i wesele (mnie i siostrę tylko na ślub bo robi na 20 osób przyjęcie) i zapraszała tam też moją babcię czyli mamę mojej mamy i siostrę rodzoną jej nieżyjącego już dziadka, tyle że ona nawet o tym nie wiedziała i myślała że moja babcia jest teściową mojej mamy a matką mojego ojca xDDD co moja babcia się zdenerwowała to ja nawet
Pojechaliśmy cała rodzina do wujka. Kuzynka stanęła na srodku pokoju ze swoim przyszłym mężem i zaczyna mówić "chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na nasz ślub, ktory odbędzie się dnia..."i spojrzała na swojego mena z nadzieją, że powie datę, a ten "no nie wiem, skąd mam wiedzieć" xDDD Śmiesznie wyszło, szkoda tylko że ten jej facet to z wyglądu typowy Seba :/
@drzewko94: Mam taką dalszą ciocię. Nie ma swoich dzieci, mąż umarł, jest sama, mieszka daleko. Często pisze listy z moją mamą, dostaje zdjęcia i wie co się dzieje w rodzinie. Na ślubie mojego brata podeszła do mnie i mnie wycałowała (zna mnie praktycznie tylko ze zdjęć) i mówi "Ty mnie nie znasz, ale ja Ciebie tak" :) Dwa lata później na moim ślubie tak samo mnie przywitała, ale ja już wiedziałam
@r5678: chociażby po to, zeby sie nauczyć trochę samodzielności, pózniej wychodzą takie kwiatki, ze sie wyprowadza człowiek od rodziców mając 27 lat i nie wie, jak włączyć pralkę i przepchać kibel:)