Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #dieta #obiadokolacja #bilans #niezdrowejedzenie

Obiadokolacja dorosłego i odpowiedzialnego mężczyzny, pierwszy i ostatni posiłek dzisiaj.

Skład, tona glutenu, innych gówien, mega kopytka z lidla, dwa rodzaje steków, też gotowych z paczek zakuponych w innym sklepie, troche cebuli, sos myśliwski z paczki.

Jem i gotuje zazwyczaj wieczorami, a tak to czasu na gotowanie i jedzienie nie ma, zapierniczam po 8-12 godzin dziennie fizyczna najebk@ , czasem bywam skonany i jeszcze na rower wsiądę, albo jadę rzucić wędką czy inne hobby, wstaje o 7:30 rano, kończe swój dzień o 22:00-23:00 średnio w sensie że jestem na nogach, nie koniecznie tylko w pracy, ale w terenie.

Ostatnio wrzuciłem tu moją obiadokolacje, i fote z pulpetami i sosem pomidorowym, ktoś przytoczył że muszę być mega gruby itp, gurwa mać, brak słów, chodzi o bilans i nic wiecej, a nie to co i kiedy jesz, od wiosny schudłem osiem kilo, wpierniczając takie porcje, raz dziennie i to zazwyczaj tylko wieczorami, gowno jedzenia, czasem jak mi zaświta to kupie owoc jakiś np arbuza czy truskawki ale to też na ruski rok, trzy godziyny przed snem opierniczam takie porcje, a rano kawa, papieros i tak do wieczora, bo czasu nie ma na zabawy z jedzeniem i dbaniem o siebie.

Tego ostatniego nie polecam nikomu, znaczy się kawy i fajek, a co do reszty sugeruje, że nie samymi dobrociami oraz systematycznymi posiłkami czy wikwintnymi i zdrowymi daniami człowiek może czy też musi żyć, nawet jedząc obficie ale raz dziennie i nie tak zdrowo, przy duzym wysiłku, deficyt sprawi że można zlecieć z wagi.
Drake1 - #gotujzwykopem #dieta #obiadokolacja #bilans #niezdrowejedzenie 

Obiadoko...

źródło: comment_H4Ru1HAOPvueRyx40TCBfbVeE4UNJA5u.jpg

Pobierz
  • 3
@kejes: Żaden, i zdaję sobię sprawę, że śniadanie, się całkiem "ponoć" spala, ale raz nie jestem nauczony jeść z rana, dwa nie mam takiej potrzeby, bo nie jestem głodny, to po co mam rano jeść... Zazwyczaj, wymyję zęby, za poł godziny kawa, faja, pozniej coś wypije, woda, a nawet jakieś gówno z cukrem jak puszka pepsi czy coli, ale nic nie jem, może się mylę ale nie będę negować twojego podejścia