Wpis z mikrobloga

@thestabilizator: Jak poprzednicy wyżerali ośmiorniczki za moje pieniądze, to też ich szykanowałem. Jak pis #!$%@? moje pieniądze na cudze dzieci też ich szykanuje. Wg twojej logiki, jak się wytyka błędy jednych, to drugich się chwali? Nie można obu jednocześnie chwalić, bądź szykanować?
  • Odpowiedz
@thestabilizator:

- Ej złodzieju czemu kradniesz 1 000 000 złotych?!?
- A tego złodzieja co rok temu ukradł 100 złotych złapaliście?
- No niee... dobra skoro tak, to możesz sobie kraść do woli. A cała reszta dupy cicho, szukamy tego kolesia od 100 zł.
  • Odpowiedz
@krzysssi33k: późno dzisiaj wstałem i może o czymś nie wiem - czy Duda obwołał się dyktatorem i powołał nowy rząd w którym jest premierem - czy to może tylko kolejny powód do beki z niedouczonego lewactwa ?
  • Odpowiedz
to nie do końca prawda - zabiera się pieniądze wszystkim (dzieciatym i niedzieciatym) a daje tylko dzieciatym, czyli promuje się dzietność. to nie jest tak, że tyle ile ci zabiorą to tyle ci dadzą.
  • Odpowiedz
jak poprzednicy #!$%@? za Twój hajs osmiornice za grube tauzeny to tez wstawiałes te durne obrazki?


@thestabilizator: Czyli jak ktoś nas okradał wcześniej to nowe pany moga dalej nas okradać? Od myslenie, jak ruchali to niech dalej ruchają.
  • Odpowiedz