Wpis z mikrobloga

@Turqi:
Miałem może z 14 lat. Poznałem ją na nk i po dość długim pisaniu zdecydowaliśmy się spotkać w realu, konkretnie wybrać do kina.
Co się okazało na miejscu:
- była o wiele niższa i brzydsza niż na zdjęciach,
- ona też chyba nie zachwyciła się moją powierzchownością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- właściwie nie mieliśmy o czym gadać, więc idąc z buta do kina (ok. 10
Jakoś w listopadzie spotkałem się z jedną dziewczyną poznaną przez portal/apke, whatever. Miała w opisie, że jest niezłym internetowym śmieszkiem. Zagadałem właściwie z ciekawości, bo myślałem, że to może jakaś Mirabelka, ale nie, dziewucha po prostu przesiaduję dużo na portalach typu 9gag, sito we łbie. Widać było, że bardzo chce mnie poznać, przez 2h spotkania na kawie non-stop gadała, NON-STOP, nie potrafiłem jej przerwać. WSZYSTKO o jakichś całkowitych pierdołach. Tak szybko chciałem
@Turqi: 2 lata temu. Przegrałam zakład, musiałam wziąć numer od obcego faceta. No i wzięłam. Lvl 28, 9/10. W barze gadałam z nim i jego kolegą. W zasadzie głównie z kolegą, a zakładałam, że tamten jest nieśmiały. Umówiliśmy się tydzień później. W 3 knajpach nie było miejsca (piątek wieczór, centrum), on się zestresował tak mocno sytuacją, że cały się spocił i drżał mu głos i ręce. W końcu gdzieś siedliśmy. Mówił
@Turqi: Kilka lat temu umówiłem się z bardzo fajną przypadkowo poznaną dziewczyną (kilka lat starsza) na przypadkowej imprezie w mieście w którym byłem przypadkiem xD. Skończyło się tak, że po początkowej fajnej gadce na jej mieszkaniu zaczęła mnie upijać i tematy zaczęły się robić trochę dziwne... Jak widziałem do czego to dąży to dałem nogę z mieszkania mając problem z założeniem buta :D.

Najlepsze jest to, że nie trzeba mnie było