Wpis z mikrobloga

@Turqi: Może to nie najgorsza randka jeśli oboje to wspominamy z rozrzewnieniem, ale kiedyś w licbazie spotkałem się z dziewczyną po to by grać w "państwa miasta" na boisku w pochmurną pogodę xD.
Była z niej całkiem dziwna dziewczyna, do dziś w sumie jest ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Turqi: to widze top kek xd randka z paskiem, lvl 17, cala randka yo monolog, nawet glupiej pizzy nie zjadla, a już nie mowie o napoju ( ͡° ʖ̯ ͡°) posiedzielismy, 'pogadalismy'i czym prędzej zwinalem się w dom, ale stuleja syta i jakos utrzymywalem z nią kontakt, nawet jakby zaczelismy "krecic", ale jednak nie, nie dalem rady ( )
  • Odpowiedz
@Turqi: przywalilem dziewczynie z bani przy próbie pocalowania. Ale nie, że lekko uderzyłem, #!$%@? tak, że aż huknęło. Była dużo niższa ode mnie, zaczęła stawać na palcach, kiedy ja się pochylalem no i bach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
po 5 minutach spotkania zapytał czy wierze w horoskopy, na co odpadłam ze czasem czytam ale nie przywiązuje do nich uwagi. następnie zapytał o moj znak, słysząc odpowiedz skomentował tylko tyle, ze ma strasznego pecha bo jego była miala ten sam znak co ja i była strasznie jędzowata i nie współgra to z jego znakiem zodiaku.
  • Odpowiedz
A dodatkowo jeszcze miał coś takiego, ze jak szliśmy chodnikiem to spychal mnie na bok, do tej pory nie wiem o co chodziło ale to było dziwne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@navyblue: Cos nie tak z blednikiem, moja kolezanka tak ma. Znosi ja na jenda strone.
  • Odpowiedz