Wpis z mikrobloga

@Turqi: pojechanie za różowym 15 letnim z badoo z wawy do częstochowy, łączny czas samego CZEKANIA na różne rzeczy- pociągi, na nią, czas przejazdu- to około 18h, czas spotkania-1h. Plusy? Wybiło mi to z głowy wszystkie różowe 20l. w dół, zero gadania bezsensu w internecie z różowymi, zero jakiegokolwiek wyobrażania sobie czegoś, zero wyjazdów do nich. Na szczęście szybko przybył aktualny różowy, z którym mieszkam (a poznałem na tinderze tak dla
  • Odpowiedz
@Turqi:
Umówiłam się przez fejsbuczka z jakimś typem z mojego miasta. Z mordy na profilowym 7/10, więc tragedii nie było. Nalegał, że przyjedzie po mnie autem, na co ja, że nie ma takiej opcji (no #!$%@?, nie znam typa xD). Co się okazało - chciał przyszpanować swoją beemką #zenadalvlmilion. Idę sobie ulicą na miejsce spotkania, słyszę, że ktoś na mnie trąbi :v. Odwracam się, patrzę, a tam alvaro z zimnym
  • Odpowiedz
  • 254
jakieś kilka miesięcy temu. Chłopak z tindera. okazał się niższy ode mnie (ja mam 1,65) a ja jeszcze założyłam buty na obcasie. Ale uznałam, ze przecież można miło spędzić czas, skoro dobrze nam się rozmawialo. Niestety koleś był strasznie nachalny i nastawiony na wielkie uczucia po pierwszym spotkaniu. Zabrał mnie do "swojej ulubionej knajpy" która okazała się jakąś patologiczna speluna i obok nas siedziało kilku totalnie #!$%@? gości, którzy opierali ławkę o
  • Odpowiedz