Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie do pracy i myślę sobie o wczorajszym gorącym wpisie nt. balerinek i grubych kobiet. Stwierdzam, że świat jest niesprawiedliwy, bo kobieta zawsze musi wyglądać pięknie i seksownie, nigdy nie może czuć się tak jak ona tego chce, np. wygodnie. I zawsze takie komunały wygłaszają faceci, którzy na codzień wyglądają jakby psu z gardła wszystko wyciągnęli. Dodatkowo, mają dwie pary butów: wiosenne i zimowe i jedne krótkie spodenki, z kieszeniami po bokach. Dajcie trochę luzu panowie, bo dla was się stroimy co rusz (zabawne, przedwczoraj był wpis w gorących, że stroimy się za bardzo), ale na rundę po Lidlu i Biedronce szpilek nie założę.

Nie, nie jestem biedną, grubą feministką. Sama uwielbiam szpilki i obcasy, sama często je noszę, ale ta nagonka na kobiety już mnie irytuje. Dziękuję za uwagę, miłego dnia!

#mojaopinia #przemysleniaoporanku
  • 158
@batgirl: pretensje tylko do jednej płci są bezpodstawne. I faceci i kobiety wyglądają czasami niechlujnie lub wręcz komicznie (za duze spodnie u mężczyzn i leginsy u kobiet). Oczywiście mogą, to ich sprawa Aczkolwiek możemy mieć na ten temat opinię. Niepochlebną.
Życzę miłego dnia :)
Pozdrawiam
@batgirl: codziennie ktoś pisze takie rzeczy, przecież tu do nikogo wasze słowa nie trafiają. Nie będziemy pamiętać o tym wpisie za 3 może 4 minuty...

ludzie dłużej żyją śmiesznym obrazkiem z kotem niż słowami.
@batgirl: poczytaj sobie #stulejacontent to zrozumiesz jacy ludzie są na mirko. To nie jest dramatyzowanie, serio mówimy tutaj o 2x letnich prawiczkach, dla których sam kontakt wzrokowy z żywą kobietą, poza piwnicą musi być podniecający, więc oceniają je tylko w kontekście swoich #!$%@? fantazji ( ͡° ͜ʖ ͡°). De facto jestem szowinistą, oceniam kobiety i ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) po wyglądzie itd