Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie do pracy i myślę sobie o wczorajszym gorącym wpisie nt. balerinek i grubych kobiet. Stwierdzam, że świat jest niesprawiedliwy, bo kobieta zawsze musi wyglądać pięknie i seksownie, nigdy nie może czuć się tak jak ona tego chce, np. wygodnie. I zawsze takie komunały wygłaszają faceci, którzy na codzień wyglądają jakby psu z gardła wszystko wyciągnęli. Dodatkowo, mają dwie pary butów: wiosenne i zimowe i jedne krótkie spodenki, z kieszeniami po bokach. Dajcie trochę luzu panowie, bo dla was się stroimy co rusz (zabawne, przedwczoraj był wpis w gorących, że stroimy się za bardzo), ale na rundę po Lidlu i Biedronce szpilek nie założę.

Nie, nie jestem biedną, grubą feministką. Sama uwielbiam szpilki i obcasy, sama często je noszę, ale ta nagonka na kobiety już mnie irytuje. Dziękuję za uwagę, miłego dnia!

#mojaopinia #przemysleniaoporanku
  • 158
@batgirl: pomijając, że tamten wpis to był na 95% bait, to serio pisząc takie rzeczy jako kobieta udowadniasz tylko że nie wiesz jak to jest być facetem i na czym naprawdę polega różnica między nami a kobietami. Niestety ale głównym atrybutem kobiet jest wygląd jak już parę osób napisało, co potwierdzasz nawet swoim profilowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) a facet samym wyglądem za dużo nie osiągnie. Bogaci,
@batgirl: ja uwielbiam jak kobieta ubiera się zależnie od okazji.

Jak ide z nią na spacer to bierze aditki leginsy i randomową bluzę, a jak na impreze czy do teatru to zakłada szpilki.

Sam też nie zawsze nosze garnitur. Ba. Uważałbym to za idiotyzm.
Więc czym się przejmujesz? Jak będziesz chciała wyglądać dobrze i przyciągnąć facetów, idąc gdzieś na miasto, to się odstawisz. Jak będziesz chciała po prostu iść po cholerne kartofle, to nikt Cię nie zmusi żebyś się odstawiła. To, że jakieś stuleje na portalu pokrytykują sobie ten typ ubierania się zupełnie NIC Ci nie zrobi. Nie ma żadnej, społecznej nagonki.


@batgirl: Te zdania od @Sh1eldeR są kluczowe. Ja bym jeszcze dodał, że jakbyś
Tak przy okazji pozdrawiam wszystkich mirków sądzących że kobiecie wystarczy tylko wygląd by zdobyć faceta, a potem narzekających, że na świecie nie ma fajnych, normalnych kobiet


@kicioch:
Co to znaczy "zdobyć faceta"? Nie myl naiwnie różnych znaczeń tego słowa.

Babki myślą, że jak dały dupy facetowi 8/10, to są warte i "zdobywają" facetów 8/10. Jeśli chodzi o seks, zdobywają faceci. Kobitki są zdobywane i co najwyżej mogą pokazać taką wartość, że
@batgirl: Przecież na mirko bez przerwy ktoś wyśmiewa "grzechy" modowe polskich chłopaków. Co chwila jest beka z stylizacji na lata 90', lub "na informatyka". Niektórzy wyśmiewają szerokie spodnie, a niektórzy wąskie, kiedyś to codziennie były kłótnie o koszule z krótkimi rękawami.

Raz ktoś napisał, że nie lubi jak dziewczyna nosi balerinki i od razu tragedia, "świat jest niesprawiedliwy". Jesteś przewrażliwioną cipą i tyle, a na mirko każdy może sobie napisać co