Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie do pracy i myślę sobie o wczorajszym gorącym wpisie nt. balerinek i grubych kobiet. Stwierdzam, że świat jest niesprawiedliwy, bo kobieta zawsze musi wyglądać pięknie i seksownie, nigdy nie może czuć się tak jak ona tego chce, np. wygodnie. I zawsze takie komunały wygłaszają faceci, którzy na codzień wyglądają jakby psu z gardła wszystko wyciągnęli. Dodatkowo, mają dwie pary butów: wiosenne i zimowe i jedne krótkie spodenki, z kieszeniami po bokach. Dajcie trochę luzu panowie, bo dla was się stroimy co rusz (zabawne, przedwczoraj był wpis w gorących, że stroimy się za bardzo), ale na rundę po Lidlu i Biedronce szpilek nie założę.

Nie, nie jestem biedną, grubą feministką. Sama uwielbiam szpilki i obcasy, sama często je noszę, ale ta nagonka na kobiety już mnie irytuje. Dziękuję za uwagę, miłego dnia!

#mojaopinia #przemysleniaoporanku
  • 158
  • Odpowiedz
@batgirl: trochę tak generalizujesz, jak dla mnie ważne żeby kobieta była zadbana i naturalna tzn im mniej majstrowania przy swojej urodzie tym lepiej, a w tych czasach jeśli kobieta wychodzi do pracy tylko z pomatką na ustach, rozczesanymi włosami i jakimś ładnym zapachem to dużo świadczy o jej mentalności i fajnym charakterze.
  • Odpowiedz
Ja nie chciałam nikogo trollować ani obrażać. Po prostu wypowiedziałam własne zdanie, tak jak wy wszyscy tutaj. :) Nie mam problemu ze swoim wyglądem, chciałam tylko pokazać, że jak się generalizuje to zawsze kogoś zaboli. Z fartem Mirasy! :)
  • Odpowiedz
@batgirl: Rzadko widzę tutaj facetów* (nawet na żywo) komentujących wagę, buty czy ubiór innych osób. Za to pod Twoim wpisem w gorących widnieje wpis różowego paska: http://www.wykop.pl/wpis/14767949/podszedl-do-mnie-jakis-typ-pod-zabka-i-zaczal-cos-/

*Przynajmniej nie robią o tym specjalnie wpisów, a w każdej grupie niezależnie od pochodzenia czy płci znajdą się różni ludzie.

Przeważnie jak słyszę obrabianie dupy innym ludziom to ze strony niestety kobiet. A to ta się ubrała na imprezę jak dziwka, a to
  • Odpowiedz
@Asterling: mylisz korelację z przyczynowością. Oni po prostu są zazwyczaj przystojni, wysocy, z zarysowanymi szczękami (też dzięki niskiej wadze), "ładnymi" oczami, ubierający się w dopasowane ubrania. zachowywanie się jak pedały czy geje akurat nie ma żadnego wpływu na laski, tak samo jak ładnej dziewczynie głupota nie zaszkodzi bo facet tą głupotę zignoruje na rzecz wyglądu. (pomimo bycia z jednego gatunku facet i kobieta się niewiele różnią, kto by pomyślał)
  • Odpowiedz