Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki

Wartość dziewczyny na rynku matrymonialnym jest zależna od jej wieku. Im dziewczyna młodsza tym ładniejsza, ma mniejszy przebieg i mniejszy bagaż emocjonalny. Z każdym kolejnym związkiem kobieta jest coraz gorszym towarem.

#niebieskiepaski jak się żyje ze świadomością, że były facet twojej dziewczyny miał tą samą dziewczynę tylko, że wtedy była ona lepsza niż jest teraz dla ciebie? Dostałeś gorszą wersję tej samej dziewczyny.
  • 126
Ale "atencyjką #!$%@?ą" jesteś


@Mother_of_king: Nie, nie jestem, ja nie chwalę się ile to kilometrów przejechałem, ile to wziąłem na klatę i ile białka udało mi się zjeść, jak ludzie spod niektórych tagów, ja nie wstawiam pokażmordę dla kilku nędznych plusów, ani nie robię rozdajo by cebule klikały plusy. Ja piszę o tym o czym chcę porozmawiać z ludźmi, nie piszę nic na pokaz, by ludzie pulsowali, ani mnie podziwiali.
@Gaki1992: mi się wydaje ze wręcz przeciwnie (mowie tu o dziewczynach które były w normalnych związkach w których coś nie wyszło a nie o jakimś przypadkowych znajomościach czy nie wiem). Kiedy ma się za sobą różne dziwne sytuacje, popełnione błędy, jeśli się ma choć odrobinę oleju w głowie to wyciąga się z tego jakieś wnioski i w przyszłości można być lepsza osoba. Widzę to nawet na swoim przykładzie, kiedyś byłam wiecznie
@Gaki1992: Wpis sam w sobie bezsensowny, bo po co ludzi nazywać towarem i upierać się kto lepszy, a kto gorszy.

Co innego to co pisałeś w komentarzu, uważam, że jeśli dziewczyna siebie szanuje to nie puszcza się na prawo i lewo, co więcej to samo uważam o facecie. Uważam za największą porażkę dzisiejszych czasów wyśmiewanie się z ludzi posiadających wartości i wymagających od drugiej osoby czegoś więcej niż otwory i tłoki,
ale zachowanie względem innych ludzi to Ty zmień


@dex_ter: Jakie zachowanie? Ja tu nikogo nie obrażam, to niektórzy tu mnie chcą obrazić, zdyskredytować.

@andrzejwpst: Też mam takie wrażenie, że w tym i podobnych wpisach niebiescy piszą bzdury typu "przeszłość się nie liczy" by samemu się czuć lepiej, a jak ktoś ma odwagę zwrócić uwagę na to, że przeszłość partnerki ma bardzo duże znaczenie dla związku to od razu piszą, że
Pobierz G.....2 - > ale zachowanie względem innych ludzi to Ty zmień

@dexter: Jakie zachow...
źródło: comment_87iWeLQJFAOsVkEL7M8PGzo7KIzuvIJ0.jpg