Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki

Wartość dziewczyny na rynku matrymonialnym jest zależna od jej wieku. Im dziewczyna młodsza tym ładniejsza, ma mniejszy przebieg i mniejszy bagaż emocjonalny. Z każdym kolejnym związkiem kobieta jest coraz gorszym towarem.

#niebieskiepaski jak się żyje ze świadomością, że były facet twojej dziewczyny miał tą samą dziewczynę tylko, że wtedy była ona lepsza niż jest teraz dla ciebie? Dostałeś gorszą wersję tej samej dziewczyny.
  • 126
Dopiero kiedy bedzie w zwiazku z drugim zacznie rozumiec, ze poprzednie rozstanie bylo po czesci jej bledem (jesli bedziesz gorszy od bylego w jakims departamencie) i powodzenia w takim zwiazku...


@zombiag: Nie generalizujmy. Może tak się zdarzyć ale nie musi niemniej trochę prawdy w tym jest.

Trudnym do ogarnięcia dla takich gości jak @Gaki1992 w tym wszystkim jest szukanie partnerki, której ex mógłby mu co najwyżej buty czyścić. Bo szukanie dziewicy
@Gaki1992: Wystarczająco trudno jest znaleźć kogoś w kim możesz sie zakochać w wzajemnością. Właściwie tylko to powinno sie liczyć, resztę rzeczy ogarnie sie w związku. Śmieszne jest poznanie kogoś i pytanie ilu miał przede mną dziewczyn, bo nie wiem czy jest wartościowy, bo tylko to sie liczy. Dla mnie inne wartości są ważniejsze, niż w ile dziewczyn pchał. Takie teorie są zawsze bez sensu, bo poznacie kogoś, zakochacie sie i nie
@zombiag: Ok, sporo rozumiem i popieram ale przypominam, że sprawa dotyczy Gakiego, który nie ma żadnych kontaktów z płcią przeciwną i póki co przebierać w "loszkach" to on nie jest w stanie. Na początku powinien chyba zadbać o siebie z własnej woli a nie by się komuś podobać. Zrzucić sadło, bo grubas to jednak grubas. Z reguły nie oceniam ludzi, ale na wykopie mogę sobie pozwolić - bycie grubasem jest #!$%@?.
@zombiag: Ja w ogóle o tym nie rozmawiam. Jakoś nikt nigdy intensywnie nie wymaga takiej wiedzy. To takie pieprzenie tylko, bo normalnie poznajesz ludzi, chodzisz na randki i albo ktoś ci sie podoba albo nie, albo masz jakieś uczucia do tej osoby i chcesz ja poznać lepiej albo nie.
Kuźwa stary przesiąkłeś tym redpillem i to tym najbardziej skrajnym. Dziewczyna ma większy przebieg ok, ale różnica między 20 a 25 letnią nie jest duża, dziecko urodzi zdrowe z dużym prawdopodobieństwem. Jej ex może z nią był ale jak ty masz z nią dziecko to ty jesteś wygrywem. To ty wygrałes w walce ewolucyjnej. Polskie dziewczyny nie puszczają się aż tak jak amerykańskie. Jest dużo wiernych dziewczyn, tylko te wierne ładne są
@andrzejwpst:

klasyczny bełkot kobiecy


jestem niebieskipasek.

Dlaczego nie warto w pierwszej kolejności szukać dziewicy?


Gdzie coś takiego napisałem? Napisałem, że jest to trudne bo trudno na taką trafić i nie warto stawiać sobie celu - ok, szukam kogoś ale musi to być dziewica. Można tak szukać przez długie, długie lata. Czasem warto jest wejść do jakiejś innej rzeki z ciekawości a nuż coś z tego wyniknie.

Strasznie nerwowo reagujesz.

Możemy cały
Dla mnie normalność to pójście do łóżka, gdy wiemy, że to osoba na resztę życia.


@andrzejwpst: Dla mnie normalność to bycie świadomym, że inni ludzie mają pełne prawo do przeżywania doświadczeń seksualnych i nie powinno się tego traktować jako coś gorszego. To właśnie ci "czyści" faceci pominęli pewien etap w swoim życiu i teraz to jakoś sobie tłumaczą. Ja nie mam nic przeciwko kobietom "z przebiegiem" o ile nie jest to