Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki

Wartość dziewczyny na rynku matrymonialnym jest zależna od jej wieku. Im dziewczyna młodsza tym ładniejsza, ma mniejszy przebieg i mniejszy bagaż emocjonalny. Z każdym kolejnym związkiem kobieta jest coraz gorszym towarem.

#niebieskiepaski jak się żyje ze świadomością, że były facet twojej dziewczyny miał tą samą dziewczynę tylko, że wtedy była ona lepsza niż jest teraz dla ciebie? Dostałeś gorszą wersję tej samej dziewczyny.
  • 126
  • Odpowiedz
@Vaster: @Tobian: Niby ja mam gówniane wpisy, ale wasze komentarze nic nie wniosły do dyskusji, są typowym "nie zgadzam się z op, ale nie umiem napisać dlaczego".

@Routi: Najlepiej to zaczynać od zera. Chciałabyś rozwodnika z dzieckiem bo ma doświadczenie w byciu w małżeństwie i w posiadaniu dzieciaka?
Tak samo jest w związkach nieformalnych, im mniej nieudanych związków w przeszłości tym lepiej.
  • Odpowiedz
@fan_farmaceutek: W głowie to najbardziej #!$%@? wmawianie ludziom, że "przeszłość nie ma znaczenia", nieważne co dziewczyna robiła i z kim. Tak niektórzy na wypoku piszą, a to jest zwykłą bzdura. Dawne związki, miłości, czy zwyczajne dawanie dupy dla sportu ma ogromne znaczenie na całe przyszłe życie pary.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: Nie, nie byłem nigdy w związku, jakoś mnie to nie kręci. Dzięki temu mogę trzeźwo myśleć o sprawach związkowych, logicznie, a nie opierając się o emocje, co jest zgubne.

@Kitzus: Tak, ale to w przypadku kiedy w liceum/gimbazie (czyli jako nastolatka) dziewczyna była średnia, a potem w wieku 20 lat wyładniała. Ale nigdy nie widziałem, żeby ze średniej/brzydkiej 20latki zrobiła się ładna 25latka. Do pewnego wieku można
  • Odpowiedz