Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dejwidn

dejwidn

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3862
  • Znaleziska 894
  • Mikroblog 2968
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 13
MrFryteczka
MrFryteczka
12 godz. i 46 min temu
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 12 godz. i 43 min temu via iOS
  • 0
Legendarnie tragiczny występ Urugwaju
Dla mnie to oni Polacy!
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn 13 godz. i 1 min temu
  • 0
Co tu dużo mówić
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitan_nowakowski_kolega_moim_byl
kapitan_nowakowski_kolega_moim_byl
13 godz. i 18 min temu
  • 7
Siadłyby takie koszulki od Adidasa w retro klimacie? #mecz
kapitannowakowskikolegamoimbyl - Siadłyby takie koszulki od Adidasa w retro klimacie?...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 13 godz. i 12 min temu via iOS
  • 2
@kapitan_nowakowski_kolega_moim_byl: Oczywisiscie, Poza tym to klasyczne logo Adidasa jest fantastyczne i kultowe
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn 13 godz. i 13 min temu
  • 2
Przed mundialem miałem dwóch faworytów: na ten moment Argentyna gra lepiej niż na zeszłym mundialu(Messi to już w ogóle) za to Hiszpania gorzej niż na Euro
Zatem jazda Messi
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn przedwczoraj, 16:21:47
  • 6
#mikrokoksy #pokazforme
dejwidn - #mikrokoksy #pokazforme

źródło: 15B56E5E-7E9D-49C3-AACC-9BD542E3AEDC

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hamborgir
hamborgir
przedwczoraj, 18:05:08 via Wykop
  • 0
@dejwidn: chrystusie
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
18.06.2026, 15:13:35
  • 978
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
luke-dolla7 - Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https:...

źródło: 1000030131

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 19.06.2026, 11:24:44 via iOS
  • 1
Jak tacy ludzie funkcjonują, niebywale xd
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn 17.06.2026, 20:10:34
  • 5
#mecz
dejwidn - #mecz

źródło: IMG_9874

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

America
America
17.06.2026, 01:17:00
  • 29
Oglądajta, bo Messi wiecznie grać nie będzie a drugiego takiego nie było i nie będzie. Nadchodzi era mudzinów którzy może i szybko biegają, ale takiej inteligencji na boisku jak Messi nigdy mieć nie będą …. chyba, że Chińczycy stworzą jakąś hybrydę.
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 17.06.2026, 01:23:28 via iOS
  • 0
Messi to naćpany Koreańczyk
Moja ulubiona ksywa ze starego forum Realu xD wpis z 2010 roku
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn 17.06.2026, 13:52:41 via iOS
  • 0
@Hole_to_another_universe: e tam, mnie to śmieszy do dziś xD
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn 17.06.2026, 01:20:25
  • 5
#mecz jest najlepszy ale i tak wow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 17.06.2026, 01:08:42
  • 4
#mecz Messi póki gra jest najlepszym piłkarzem świata
tego typu benc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
15.06.2026, 22:50:44
  • 11
#mecz

Ten drugi komentator to jakby jakiś seba poczciwa morda spod bloku sie podczepił
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 15.06.2026, 22:52:12 via iOS
  • 3
W sumie się zgadza
  • Odpowiedz
fafik_delta
fafik_delta
13.06.2026, 21:15:20
  • 3
#mecz dla wszystkich, których nadal boli, że Wieczysta awansowała do Ekstraklasy (mnie też boli) - to jeszcze nie koniec udręk, bo dziś rezerwy Wieczystej wygrały IV ligę małopolską i awansowały do III ligi, gr. IV ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

fafik_delta - #mecz dla wszystkich, których nadal boli, że Wieczysta awansowała do Ek...

źródło: 1000065399

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 13.06.2026, 21:20:38 via iOS
  • 1
@Miroman: nie ma
Póki co ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
13.06.2026, 08:24:02
  • 361
Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w gokarcie.

#trzecieoko
PrzodownikPracyZaGrosze - Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w ...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 13.06.2026, 13:24:39 via iOS
  • 3
@PrzodownikPracyZaGrosze: ja p------e i ojciec z 9 letnim synem zginęli na spacerze… niewiele brakowało a udałoby im się uciec:( koszmar
żałuję że to zobaczyłem
  • Odpowiedz
kicek3d
kicek3d
07.06.2026, 16:23:37
  • 637
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 07.06.2026, 20:30:04 via iOS
  • 12
@kicek3d: przerażające, dwie sekundy w jedną czy drugą stronę decydują o Twoim być czy nie być…
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn 06.06.2026, 14:40:23
  • 4
presja zeszła to teraz zaczynamy marsz po zwycięstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
06.06.2026, 14:02:39
  • 2
Niestety juz po tym secie
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 06.06.2026, 14:03:31 via iOS
  • 0
Nie bluźnij
  • Odpowiedz
dejwidn
dejwidn 03.06.2026, 20:30:53
  • 114
#mecz
dejwidn - #mecz

źródło: IMG_9584

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trinty
trinty
03.06.2026, 20:32:27 via Wykop
  • 7
@dejwidn:
trinty - @dejwidn:

źródło: 1000024972

Pobierz
  • Odpowiedz
domp12
domp12
03.06.2026, 20:34:26 via Android
  • 14
@dejwidn: Anka mu opowiadała co się dzieje jak jego nie ma?
  • Odpowiedz
thority
thority
30.05.2026, 18:22:14
  • 1
Karny?
#mecz

Karny?

  • Tak 42.9% (36)
  • Nie 57.1% (48)

Oddanych głosów: 84

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 30.05.2026, 18:23:20 via iOS
  • 0
@thority: widzę zdania ekspertów podzielone, ja tez nie wiem xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.05.2026, 16:01:01
  • 615
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...

źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 28.05.2026, 21:01:07 via iOS
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: Mirku, szanuję, ale jak przedmówcy napisali nie wygląda to zbyt dobrze xD Piszesz, że nie wiedziałeś, że ta trasa będzie przebiegała przez tak wysokie góry - w sensie, jak mogłeś tego nie sprawdzić? xD to się mogło skończyć bardzo źle. Zostałeś mocno przeorany przez ostatnie dni a dopiero 342 mile za Tobą, zaś ponad 2300 mil przed Tobą xD wygląda to jak wyprawa z motyką na słońce, lekko mówiąc.
  • Odpowiedz
reventon
reventon
22.05.2026, 13:12:27
  • 496
Chłop se do Indii pojechał na delegację, spotkać się z kolegami z drugiego końca świata.

To mój pierwszy raz - i powiem Wam że jest właśnie tak, jak sobie wyobrażacie

#indie #podrozujzwykopem #podroze #spierdotrip
reventon - Chłop se do Indii pojechał na delegację, spotkać się z kolegami z drugiego...

źródło: 1000020443

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dejwidn
dejwidn 22.05.2026, 19:01:56 via iOS
  • 0
@reventon: byłem 3 miesiące, zmieniło to moje życie raz na zawsze ;) ale w bardzo pozytywny sposób
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking