Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki

Wartość dziewczyny na rynku matrymonialnym jest zależna od jej wieku. Im dziewczyna młodsza tym ładniejsza, ma mniejszy przebieg i mniejszy bagaż emocjonalny. Z każdym kolejnym związkiem kobieta jest coraz gorszym towarem.

#niebieskiepaski jak się żyje ze świadomością, że były facet twojej dziewczyny miał tą samą dziewczynę tylko, że wtedy była ona lepsza niż jest teraz dla ciebie? Dostałeś gorszą wersję tej samej dziewczyny.
  • 126
  • Odpowiedz
@Gaki1992:
1. "tę" samą liczbę dziewczyn - uważasz się za osobę światłą, więc trzymaj ten poziom nie tylko w głowie.
2. Dużo osób chciało udzielić Ci pomocy. Dostawałeś mądre rady w celu rozpoczęcia zdrowej diety, tego jak znaleźć sobie kogoś dobrego, jak po prostu pokochać siebie. Zastanawiam się ile jeszcze miesięcy/lat musi minąć, zanim mikro uraczysz wpisem "Zacząłem dietę, czuję się świetnie ze sobą, warto było dzięki mirki" albo "Wziąłem się
  • Odpowiedz
@Mother_of_king: Obie formy są poprawne, zarówno "tą" jak i "tę".
http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/te-czy-ta;2227.html

Ogarnąłem dietę, wywaliłem węgle, nie jem śmieciorzarcia, nie piję coli. Zacząłem znowu ćwiczyć hantelkami i jeździć na rowerze. Po co miałbym pisać na mirko "Hej, patrzcie, ja ćwiczę!!!"?

Daj spokój, nie jestem atencyjną #!$%@?ą jak ludzie, którzy muszą się pochwalić co dziś jedli albo ile to przejechali na rowerze, to jest dla mnie żenujące, dlatego już nie obserwuję takich tagów
  • Odpowiedz
@Gaki1992: "tą" to jednak uzus językowy stosowany w mowie potocznej, co sam mi potwierdziłeś :)

No to gratuluję tych postępów. Tak trzymać! :)
Ale "atencyjką #!$%@?ą" jesteś w każdym ze swoich niepopartych doświadczeniem prowokacyjnych wpisów. Gdyby tak nie było, nie lądowałbyś w gorących i nie truł jadem. Podczas gdy inni pozytywniej patrzą na ludzi (zwłaszcza kobiety) przy Twojej demagogii.
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Rynek matrymonialny m8?
Wartość na rynku? Takie podejście może mieć jakiekolwiek podstawy jeśliby człowiek mógłby się tym kierować i być w szczęśliwym związku. A niestety jak sobie wybierzesz loszkę 10/10, tanią, świeżą, to nadal możesz być nieszczęśliwym, sfrustrowanym i smutnym.
Bo nie ma rynku na którym jest loszka za 20zł kilo, tylko są ludzie i relacje.
  • Odpowiedz
@Gali1992 "Nie, nie byłem nigdy w związku, jakoś mnie to nie kręci. Dzięki temu mogę trzeźwo myśleć o sprawach związkowych, logicznie, a nie opierając się o emocje, co jest zgubne."

XD.
  • Odpowiedz