Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Im_from_alaska: @kawa-i-papierosy:

Koneserzy muzyki #!$%@?, kustosze dobrego gustu, strażnicy #!$%@? umysłowego. Kiedy gimbusy zrozumiecie, że z muzyką jest jak z jedzeniem- niektórzy lubią wątróbkę inni preferują jajecznicę, a jeszcze inni od jajecznicy i wątróbki wolą pomidorówkę i teraz cytuję w kontekście jedzenia @Im_from_alaska ,,ja bym raczej powiedział, że jedząc naleśniki śmierdzisz, jesteś odrażający i leniwy, ale nie rymuje się :<"
Kurdebele słucham słucham Ennio Morricone(jako przykład muzyki
  • Odpowiedz
@PrzemytnikCzosnku: Mogę to nazwać inaczej, bardziej precyzyjnie - czujesz się urażony głupim obrazkiem, który wrzucił jakiś anonimowy gość. Analogicznych obrazków, które mają na celu wyśmiewanie się z jakiejś grupy ludzi jest w necie multum i świadczą tylko o tym, że ludzie mają dziwną potrzebę śmiania się z innych. Jakiekolwiek reagowanie na tego typu rzeczy wskazuje wg mnie na kompleksy i zaniżone poczucie własnej wartości.
  • Odpowiedz
urdebele słucham słucham Ennio Morricone(jako przykład muzyki filmowej) czasami jakieś rapsy (paktofonika) dubstepy, muzyka poważna, popularna, marszowa, turystyczna, poezja śpiewana, chillout, rock, metal, blues, jazz i UWAGA! regae, wszelakie soundtracki z gier, trance, sam próbuję coś zagrać na gitarze, ale to, że słucham MUZYKĘ


@PrzemytnikCzosnku: raczej słuchasz guwna, ale kto co lubi. ennio morricone, guru muzyki filmowej, kisnę xD. wpasowujesz się w typ przeciętnego "swetra", ooo lubię paktofonikę, to jestem
  • Odpowiedz
@Rvdek: a pod takimi postami najlepsze są buldupy niedojebów które cały internet biorą na serio xD i jeszcze jacy mądrzy jejku " Kiedy gimbusy zrozumiecie, że z muzyką jest jak z jedzeniem- niektórzy lubią wątróbkę inni preferują jajecznicę" xDDD największe kiśnięcie z takich właście ciot xD a potem jeszcze większe niedojeby co im na to odpisują xD ja #!$%@? weźcie usuńcie konta bo az zal czytac wasze #!$%@?
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: Nie wiem czy trollujesz, czy jesteś tak głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale stawiam na trzecią opcję, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Już tłumaczę moją myśl wyżej.
Autor miał na myśli, że ocenianie kogoś tylko dla tego, że słucha innej muzyki, jest głupie, a Ty szanowny użytkowniku próbujesz mi przypisać łatkę jakiegoś pseudo konesera/znawcy muzyki. Z jednym się z Tobą zgodzę, na muzyce znam się
  • Odpowiedz