Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzemytnikCzosnku: hej, skoro według ciebie nie ma muzyki lepszej czy gorszej to uważasz, że dajmy na to taki Vivaldi grał taką samą muzykę co zespół Boys? I czy słuchacze Vivaldiego i Boysów są tak samo inteligentni?
I dlaczego w ogóle się wypowiadasz o muzyce, skoro sam się przyznałeś, że się na niej nie znasz?
  • Odpowiedz
@PrzemytnikCzosnku:

czasami jakieś rapsy (paktofonika)


na tym możemy zakończyć xDD tak jak napisał @kawa-i-papierosy jesteś przeciętnym swetrem. sentyment sentymentem, ale od tamtego czasu wyszło milion lepszych rzeczy. Takimi samymi swetrami są osoby, które tutaj na wypoku spuszczają się nad Łoną bo niczego innego nie znają, a to inteligencki rap. Dasz nowsze brzmienie to powiedzą, że gówno techno, a nie zwracają w ogóle uwagi choćby na technikę czy tekst. Tacy
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Po twoim komentarzu widzę, że o rapie jego stylach i podgatunkach nie masz pojęcia dlatego morda w kubeł i nie obrażaj typa który podał różne zespoły z różnych gatunków tylko jako przykład. Hejt na Pakte wystartował razem z filmem ale pokaż mi kto w tamtych czasach robił to lepiej(o ile byłeś przynajmniej w małym stopniu świadomy)? Ta cała gówno burza jest typowym przykładem jak głupia masa próbuje przekrzyczeć sensowne
  • Odpowiedz
Tak #!$%@? o tym co jest lepsze a co gorsze a jak jebniecie 4 piwa to na imprezce będziecie się bawić pod weekend, boysów, Maryle Rodowicz i Stachurskiego.


@krol_bolu: Nie mierz wszystkich swoją i swoich znajomych miarą.

Hejt na Pakte wystartował razem z
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Oczywiście "wiele ogarniętych osób" czyli kto? Twoi ziomale czy koledzy z neta? Ja mogę Ci podać kilka autorytetów tego gatunku którzy mają na koncie wiele płyt i zdają sobie sprawę jak ta płyta i ten zespól wpłynęły na polski rap i całą subkulturę. Paktofonika pod względem merytorycznym i technicznym przede wszystkim przeganiała całą Warszawską i Poznańską scenę w tamtych czasach. I pytam o ich czasy bo ty chyba najwyraźniej
  • Odpowiedz
@krol_bolu: O CZYM TY CZŁOWIEKU #!$%@?. Napisałem ci dwukrotnie, że doceniam ich wkład w muzykę, ale jeśli ktoś jako przykład w tych czasach podaje PFK to trzeba się z #!$%@? na głowy pozamieniać. Tym bardziej, że wiedza takich ananasów kończy się na takich artystach (lecę stereotypem).

Ja mogę Ci podać kilka autorytetów tego gatunku którzy mają na koncie wiele płyt i zdają sobie sprawę jak ta płyta i ten zespól wpłynęły na polski rap i całą subkulturę.


Owszem, wpłynęła mocno, lecz ja prywatnych wypowiedzi raperów nie słucham bo to zakłamane #!$%@?, które liżą się nawzajem po jajkach. Jeśli chodzi o wywiady to Tede potrafi czasem coś powiedzieć od serca, choć jego twórczość mi nie siedzi w
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Czyli żeby wypowiadać się i podawać przykłady z danego gatunku to trzeba być na bieżąco? Ja przestałem słuchać rapów jakieś 3 lata temu jednak zostałem w tym klimacie po części jarając się producentami i ich podkladami. Mimo wszystko zaoram Cię w tym temacie bo jestem w nim prawie od początku. Pokaż mi zespół bardziej charakterystyczny który nadawałby się do wpisania w miejsce tamtego postu (w którym @PrzemytnikCzosnku:
  • Odpowiedz