Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M3L8ORP: A najlepsi są tacy co to "hurr durr internet tylko dla beki NO CO ZA BUL DUPY XDD to tylko obrazek, ale z was frajerzy XDDD" i pokazują jacy to oni nie są zdystansowani i doświadczeni internetowo. Co #!$%@?, jak ktoś wrzuci zdjęcie twojej matki z tekstem "może to karp, a MOŻE TO JEDNAK RAK XD" to każdą twoją odpowiedź mamy traktować jako bul dupy? A może bul dupy
  • Odpowiedz
Typowe polskie Reggae, którzy słuchają przez komórkowe telefony, to Rap z tanecznym podkładem, a nie Reggae.
  • Odpowiedz
@Rvdek: o ile diss na polskie reggae rozumiem, to już hejt na Boba jest dla mnie zagadką. Jedyny człowiek, ktory grał reggae bo to czuł i on w zasadzie był tym gatunkiem muzyki.
  • Odpowiedz
@Rvdek:Palenie bebilonu
Mam problem. Regularnie słucham radia w domu i polskie radia puszczają polskie reggae. I regularnie między śpiewaniem o złym rządzie, w prawie każdej piosence śpiewają o paleniu bebilonu.

I tu moje pytanie, dlaczego oni chcą palić bebilon? Narkotyki już im nie wystarczą, czy po bebilonie jakieś lepsze odjazdy są?
Patrzyłem za tym w sklepach (500g za 25zł) i wychodzi taniej od trawki, ale to w proszku jest. To
  • Odpowiedz
że gustibus non est disputandum


@hurin: o gustach się dyskutuje. o gustach nie dyskutują tylko ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, albo mają guwnogust. jeżeli jeszcze tego sobie nie uświadomiłeś, to zaliczasz się do którejś z dwóch wspomnianych wyżej kategorii ludzi: bez gustu, lub zbyt ograniczonych.
  • Odpowiedz