Wpis z mikrobloga

Piękny poranek, niebieskie niebo, ptaszki kwilą.... Czas zaburzyć tą #!$%@?ą sielankę i zrobić piekielną rozpierduchę! (òóˇ)

Biorę się za sos dla Was. Wspólne #rozdajo www.chilijem.pl i #goomowesosy zbliża się wielkimi krokami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widzicie na zdjęciu mamy gwiazdy główne w postaci Moruga Scorpion, Naga Viper i Habanero oraz jako support - nasza polska wódeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak. Będzie jednym ze składników. Tak więc sos na #rozdajo dla Was to będzie MORUGA SCORPION VODKA SAUCE ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żeby nie było chcę dodać jakąś suszoną papryczkę od siebie. Do wyboru jest (pic rel) 7 pot red i bhut jolokia yellow. Jeszcze zobaczę, którą dodać, albo dajcie znak w komentarzach którą chcecie :)


I jeszcze jedno. Chcecie wiedzieć jaką moc ma ta Moruga Scorpion (2,009,231 SHU)? Otworzyłem paczkę od @goromadska jak gdyby nigdy nic. Wysypałem papryczki bo ja przecież jestem twardziel, najpikantniejsze na świecie i codziennie walę konia do chrzanu #pdk No i po chwili zacząłem #!$%@? kaszleć. Nawet jej nie rozkroiłem, po prostu rzuciłem na blat. Tak mnie zaczęło gardło drapać, że aż chwilowo, na czas pisania wpisu, schowałem ją z powrotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma moc!

I oczywiście zapraszam wszystkich pod #goomowesosy oraz na bloga naszego mireczka www.chilijem.pl

#chilihead #chili #chilijem #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak:
Pobierz goomowy - Piękny poranek, niebieskie niebo, ptaszki kwilą.... Czas zaburzyć tą #!$%@?...
źródło: comment_JqxuFSNPsP649qEs3AET7KdknbH7yvM2.jpg
  • 67