Wpis z mikrobloga

Piękny poranek, niebieskie niebo, ptaszki kwilą.... Czas zaburzyć tą #!$%@?ą sielankę i zrobić piekielną rozpierduchę! (òóˇ)

Biorę się za sos dla Was. Wspólne #rozdajo www.chilijem.pl i #goomowesosy zbliża się wielkimi krokami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widzicie na zdjęciu mamy gwiazdy główne w postaci Moruga Scorpion, Naga Viper i Habanero oraz jako support - nasza polska wódeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak. Będzie jednym ze składników. Tak więc sos na #rozdajo dla Was to będzie MORUGA SCORPION VODKA SAUCE ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żeby nie było chcę dodać jakąś suszoną papryczkę od siebie. Do wyboru jest (pic rel) 7 pot red i bhut jolokia yellow. Jeszcze zobaczę, którą dodać, albo dajcie znak w komentarzach którą chcecie :)


I jeszcze jedno. Chcecie wiedzieć jaką moc ma ta Moruga Scorpion (2,009,231 SHU)? Otworzyłem paczkę od @goromadska jak gdyby nigdy nic. Wysypałem papryczki bo ja przecież jestem twardziel, najpikantniejsze na świecie i codziennie walę konia do chrzanu #pdk No i po chwili zacząłem #!$%@? kaszleć. Nawet jej nie rozkroiłem, po prostu rzuciłem na blat. Tak mnie zaczęło gardło drapać, że aż chwilowo, na czas pisania wpisu, schowałem ją z powrotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma moc!

I oczywiście zapraszam wszystkich pod #goomowesosy oraz na bloga naszego mireczka www.chilijem.pl

#chilihead #chili #chilijem #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak:
źródło: comment_JqxuFSNPsP649qEs3AET7KdknbH7yvM2.jpg
  • 67
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@? TAM #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
@goomowy: Jak Ci kiedyś w PW wspominałem o pomyśle otworzenia knajpy - tak sobie wyobraziłem Ciebie w przeszkolnej kuchni, kiedy robisz swoje sosy.

W knajpie piękna sielanka, ludzie czekają na zamówienia i nagle pojawiasz się Ty - niosąc w opakowaniach papryki. Wszystko w takim stroju:
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°(
źródło: comment_SjKf8We3lMEeKEy7cbWY5yCU4lF5Qbrk.jpg
@ZA-RA-TU-ST-RA: Testowałem alkohol po ostrych rzeczach i tak na prawdę nie pomaga bardziej od wody, więc raczej nie wpłynie w znaczącym stopniu na ostrość. Zwłaszcza, że i tak musi być dodana jakaś woda/sok do sosu, aby miało odpowiednią konsystencje. ( Nawet jeśli część się wygotowuje.)
A goomowy może też użyć wódki jak marynaty, czyli wrzucić papryczki, aby nasiąkły i miały alkoholowy smak. Jak w przypadku śliwek, które dodaje się do mięs.