Wpis z mikrobloga

witajcie !
to mój najnowszy filmik który dokładnie odzwierciedla problem naszych polskich szpitali ( oczywiście co niektórych!)
serdecznie zapraszam do oglądania zwłaszcza liczę na wasze komentarze pod filmikiem które pomogą mi je udoskonalić oprócz oczywiście jakości która przeraża :)

#niekrytykrytyk #szpital #jedzenie #smieszne #straszne #nalesniki #polska #lekarze #heheszki #tworczoscwlasna #vlog
  • 297
@polakzpolski: nigdy nie mówiłam żejestem za gruba nigdy nie oglądałam romantycznych komedii ani innych rzeczy które wymieniłeś akceptuje siebie taką jaką jestem jedyne nad czym mogę płakać to nad tym że pochowałam swoje dziecko...nad niczym innym... i nigdy nie mówiłam też że jestem najlepsza:) mogę być w czymś dobra ale nigdy najlepsza...
@BialaWilczycaTV: pewnie dlatego, że nie ma w tym nic ciekawego. A na pewno nie na tyle, by poświecić na to 7 minut. Takich pseudovlogerów jest pełno. Każdy mówi to samo i każdy myśli, że jest lepszy od drugiego. A wszyscy są #!$%@?, bo nie mają w sobie nic co przyciągnęłoby ludzi. Nie jesteście kreatywni, nie jesteście opiniotwórczy. nie potraficie nic wymyślić, zapychacie miejsce na YouTube. Uważacie, że to fajne i COOL
@kominik: tak jak każdemu tłumacze wytłumaczę i Tobie.... vlogerów jest pełno i nikogo nie możesz nazwać pseudo vlogerem każdy może prowadzić bloga czy mieć facebooka tak samo jak i każdy może kręcić filmiki jeśli lubi :) Nie jesteśmy kreatywni? spoko. ja chociaż robię to co lubię oprócz tego pracuję i mam swoje drugie hobby nie siedzę tylko w domu jak co nie którzy tutaj ( i nie pisze o Tobie) i
@kominik: uwierz mi że zmiana oświetlenia oraz zmiana sprzętu i wprawa w montowaniu filmów oraz pisaniu scenariuszy dużo zmienia w tego typu " twórczości" jasne że lepiej jest oglądać Niekrytego Krytyka bo ma dobrą jakość filmów i jest zabawny... ja nie sądzę żebym była jakoś wyróżniająco się zabawna... ale takjak pisałam Ci wyżej. robię to co lubię ...
@TheMan: będąc w ciąży byłam w wielu szpitalach i akurat na temat posiłków i opieki jaką nam daje NFZ wiem dość sporo... nigdy nie lubiłam szpitali i nie lubię ich teraz jeszcze bardziej bo gdy mogli coś zrobić i mi pomóc rozkładali ręce że niby nie mogą... jak się okazało oczywiście DA SIĘ ale albo oni nie mają sprzętu albo odpowiednich leków...albo jeszcze coś innego... w ciągu niecałego roku zwiedziłam już
i to co robią to gówno ponieważ oni sami ( Ci którzy siedzą w domu z dupą) nie robią kompletnie nic. zapytaj kogo kolwiek jakie ma hobby na ulicy? ciężko im będzie Ci odpowiedzieć albo będą kłamać albo będą mówić " gram w gry" ja wolę nie marnować czasu na gry i inne badziewia.. wolę kręcić te filmiki które tak znakomicie hejtujecie i oprócz tego zajmować się pracą mieszkaniem oraz drugim hobby
@FaustVIII: ale nie wrzucam wszystkich do jednego worka napisałam że nie mówie tu o Tobie chodzi mi o " co niektórych" nigdy nikogo nie traktowałam tak że wrzucałam do jednego worka bo mimo że jesteśmy ludzmi i mamy wiele podobieństw różnimy się od siebie i to bardzo...
@BialaWilczycaTV:

będąc w ciąży byłam w wielu szpitalach i akurat na temat posiłków i opieki jaką nam daje NFZ wiem dość sporo...


Ale nadal jest to tylko mała część szpitala, ten konkretny oddział na jakim byłaś.

nie lubię ich teraz jeszcze bardziej bo gdy mogli coś zrobić i mi pomóc rozkładali ręce że niby nie mogą...


Mi pomogli i dzięki nim żyję, poza tym Twoja opinia jest subiektywna i może być
@BialaWilczycaTV: obejrzałem jakieś 4 minuty.. Mówisz i mówisz i nic się nie dzieje... już nawet gdybym był na tyle tolerancyjny żeby zaakceptować Ciebie to ten filmik jest i tak lipny.
uwielbiam hejty Typu " #!$%@?" " usun konto" " beznadzieja" " gówno" itp. serio jesteście aż tak mało inteligentni że nie potraficie powiedzieć co dokładnie się nie podobało?? okej jakość rozumiem... ale reszta?


@BialaWilczycaTV: To nie hejty, to specyfika tego portalu. Zapoznaj się ze środowiskiem, jego specyfiką, charakterystyką, zanim zaczniesz chcieć od niego opinii czy zarobków na wyświetleniach.
@TheMan: akurat dzieciństwa nie miałam w wieku 14 lat musiałam powoli się usamodzielniać i nie miałam rodziców przy sobie... od tamtej pory mieszkam z pra babcią której też musze pomagać płacę rachunki pracuję niedawno pochowałam syna... dzieciństwo??serio? nie pamiętam żadnej cudownej chwili z dzieciństwa. Dlatego każdemu tłumaczę nie oceniaj życia czyjegoś skoro go nie znasz...
@TheMan: ja nikogo nie moralizuję chce Ci uświadomić że gdybyś ze mną dłużej porozmawiał zrozumiałbyś że nie jest w cale tak jak piszesz... że mało wiem o życiu... nie wpychaj mnie do grona nastoletnich panienek które interesują się tylko paznokciami sukienkami itd i faktycznie nic nie wiedzą... bo ja taka nie jestem...
to co lubię oprócz tego pracuję i mam swoje drugie hobby nie siedzę tylko w domu jak co nie którzy tutaj ( i nie pisze o Tobie) i udaję że jestem spoko a inni są niczym... i to co robią to gówno ponieważ oni sami ( Ci którzy siedzą w domu z dupą) nie robią kompletnie nic. zapytaj kogo kolwiek jakie ma hobby na ulicy? ciężko im będzie Ci odpowiedzieć albo będą
@anonimowy_kot: serio? nigdy się do niej nie upodobniałam oglądałam ją może z... nie chce skłamać nie wiem jak dawno ją oglądałam ale baaaaaaaaaardzo dawno i to nie jest jedyna osoba jaką oglądam jest wielu innych vlogerów np kolorowy vlog mateusz olech niekrytykrytyk #!$%@? redlipstikmonster panna joanna za granicą ajgor ignacy i wielu wielu innych jest ich
@TheMan: każdy uczy się całe życie.. więc co ? kobiecie w wieku 40 lat też powiesz że nie wie nic o życiu? wie... bo też ma swoje doświadczenia... owszem nie przeżyła całego swojego zycia ( być może,,,) ale co? mam czekać aż będę w łożu śmierci i w tedy zdać swoją refleksję o życiu?
@HoneyBoo: no właśnie już wnikłam w tą naturę i mam tego efekty ;) nie sądziłam że tu jest skupisko wielu ludzi którzy zachowują się tak a nie inaczej... no ale cóż...teraz rozumiem czemu stronka nazywa się " wykop"
@BialaWilczycaTV: mi się nie podoba i już Ci mówię w czym problem: jak dla mnie zachowujesz się sztucznie. Widać, że z tymi 'żarcikami' i minami wzorujesz się mocno na innych vlogerach. Temat też dosyć oklepany, każdy wie jak jest w naszych szpitalach i co drugi na to narzeka więc ile można gadać o tym samym? Ale to Twój kanał i Ty decydujesz o swoich filmach.