Wpis z mikrobloga

witajcie !
to mój najnowszy filmik który dokładnie odzwierciedla problem naszych polskich szpitali ( oczywiście co niektórych!)
serdecznie zapraszam do oglądania zwłaszcza liczę na wasze komentarze pod filmikiem które pomogą mi je udoskonalić oprócz oczywiście jakości która przeraża :)

#niekrytykrytyk #szpital #jedzenie #smieszne #straszne #nalesniki #polska #lekarze #heheszki #tworczoscwlasna #vlog
  • 297
mam czekać aż będę w łożu śmierci i w tedy zdać swoją refleksję o życiu?


@BialaWilczycaTV: Po co? Każdy ma swoje życie i średnio interesuje ich życie innych, chyba że mogą z niego czerpać korzyści dla samych siebie.
@BialaWilczycaTV: Pomijając nieciekawą manierę mówienia (udającą niekrytego krytyka)...merytorycznie baaardzo słabo... polskie szpitale jakie są każdy wie, pobyt jest jednak nieobowiązkowy (nigdy nie ma przymusu- jeżeli nie odpowiadają warunki, jedzenie lub cokolwiek innego, zawsze można się wypisać). Personel szpitala nie jest odpowiedzialny także za jakość posiłków podawanych w szpitalu (to dyrekcja szpitala szuka oszczędności), więc czy nie uważasz że jest to nieco nietaktowne okazywać wzgardę przed personelem? Już nie wspomnę o tym,
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @BialaWilczycaTV, okazało się, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Powiesiła się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść szykanowania jej w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co te dziewcze przeżywało - nie miała żadnych znajomych, była autystykiem
Co tu się odejbało.. Wchodzi jakaś @BialaWilczycaTV próbując nauczyć się robić show, ale zamiast najpierw zapytać o rady to kręci swój film i wystawia do oceny i do tego momentu pomysł wydaje się nawet ciekawy, ale później zamiast zebrać jad i przekuć to na coś nowego puszcza focha jakie to mirki są złe i moralizuje oraz przekonuje o tym, że jest lepsza niż inni i przeżyła wiele jak na swój wiek -
@SUQ-MADIQ: coś na lato na teraz, niby z pracy mam taki ten kombinezon-pajacyk czy jak to się zwie, ale może coś lepszego jest, trwalszego, więc w zasadzie komplet czy tam osobno góra i dół
Powiesiła się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść szykanowania jej w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. (...)


@anonimowy_kot: kiedy ten tekst pojawił się po raz pierwszy? :D
@SUQ-MADIQ: zaebiście gorąco pewnie w tej skórze ( ͡° ͜ʖ ͡°)? A buciki jakieś godne polecenia znasz, czy bez znaczenia to? Bo w aktualnych to mi tak nogi capią, że masakra :/ w Polscew butach bhp robiłem dzień w dzień i nigdy tak nie waliło z butów, a tutaj jakaś tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°)